Kuba Wojewódzki (56 l.) po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, w którym pojawił się jego wizerunek zaczął obawiać się o swoje życie i postanowił zatrudnić prywatnego ochroniarza. Dziennikarz od jakiegoś czasu przemieszcza się w towarzystwie ochrony, która nie odstępuje go na krok. Jego zachowanie postanowił skomentować najsłynniejszy, polski detektyw Krzysztof Rutkowski, który nie przebierał w słowach.

Kuba Wojewódzki nieźle się wykosztuje! Prywatny ochroniarz nie dla byle kogo

Krzysztof Rutkowski ostro o Kubie Wojewódzkim

Po premierze dokumentu Latkowskiego na TVP, w którym ujawnił on problem pedofilii wśród polskich celebrytów – przedstawieni tam bezprawnie celebryci zaczęli otrzymywać wiadomości z pogróżkami. Kuba Wojewódzki postanowił zareagować zawczasu i zdecydował się na wynajęcie prywatnej ochrony.

Korwin-Piotrowska o filmie Sylwestra Latkowskiego: Lincz się zaczął

Pakiety VIP przeznaczone dla takich osób jak Kuba kosztują nawet 2 tys. zł za godzinę. Jest to jednak stawka dla firmy ochroniarskiej. Sam ochroniarz dostaje tylko część tej kwoty – jak wynika z ustaleń przeprowadzonych przez „SE”.

Zachowanie showmana postanowił skomentować Krzysztof Rutkowski. Detektyw w programie „Gwiazdy bez maski” wyśmiał postawę dziennikarza. Rutkowski jest zdania, że Wojewódzkiemu popełnia błąd a jego decyzja może prznieść więcej kłopotów niż korzyści.

Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, popełniają błąd. Wojewódzkiego nikt nie chce zabić, umówmy się. A to, co zrobił, zrobił przede wszystkim dla swojego spokoju. Ale to jest pewnego rodzaju nić, którą zaczyna się wyciągać i wchodzi się w pewną spiralę sytuacji, gdzie ona się sama nakręca, gdzie niejednokrotnie ci, co chronią, sami nakręcają stan zagrożenia – powiedział Krzysztof.

Krzysztof Rutkowski na nagraniach programu telewizyjnego.

Krzysztof Rutkowski, fot. AKPA.

Krzysztof pokusił się nawet o stwierdzenie, że dziennikarz jest tchórzem – nazywając go obsrańcem.

Powiem coś nieładnego, ale muszę użyć tego słowa. Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, gdzie dostają jakieś pogróżki, jakieś sms-y, to są po prostu obsrańcy – skwitował Rutkowski.

Myślicie, że Kuba odpowie na tę zaczepkę.

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Kuba Wojewódzki musiał zatrudnić osobistego OCHRONIARZA

Kuba Wojewódzki o Sylwestrze Latkowskim: „Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą”

Kuba Wojewódzki z tajemniczą kobietą. „Kogo tam chowasz za plecami?”

Kuba Wojewódzki w maseczce na twarzy.

Kuba Wojewódzki, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

Kuba Wojewódzki na otwarciu własnej restauracji.

Otwarcie restauracji Kuby Wojewódzkiego Niewinni Czarodzieje, fot. Baranowski/AKPA.