Maja Sablewska (39 l.) nie ma problemu przed pokazywaniem swojego ciała. Celebrytka całe życie należała do szczupłych osób, co nie oznacza, że nie miała kompleksów. Tym razem gwiazda ponownie pokazała się w bardzo śmiałej pozie.

Maja Sablewska szczerze: Przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną

Maja Sablewska na odważnym zdjęciu pokazuje biust

Maja Sablewska jest obecna w show biznesie od dawna. Kiedyś Sablewska pracowała jako menadżerka gwiazd. W pewnym momencie porzuciła pracę dla innych osób i sama stała się gwiazdą. Stylistka od dłuższego czasu publikuje odważne zdjęcia na swoim Instagramie. Nie boi się pokazywać roznegliżowanego ciała. Maja tłumaczyła atakującym ją fanów, że seksowne i nagie zdjęcia, które więcej odsłaniają – są dla niej formą sztuki.

Maja udostępniła kolejne, odważne zdjęcie na swoim profilu. Na fotografii możemy podziwiać szczupłą stylistkę stojącą w wodzie. Sablewska podwinęła dół bikini, odsłaniając piersi od spodu. Przy okazji pochwaliła się szczupłym brzuchem. Maja założyła cętkowaną górę od kostiumu kąpielowego i szerokie spodnie dżinsowe. Mogliśmy zobaczyć w całej okazałości liczne tatuaże celebrytki, które znajdują się na jej obu rękach.

Maja Sablewska pokazuje piersi na Instagramie:

Co myślicie o takich zdjęciach? Wyzywające czy może normalne?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Co Maja Sablewska sądzi o tym, że dzieciaki też oglądają jej nagie zdjęcia?

Maja Sablewska IRYTUJE fanów na Instagramie: To się już robi niesmaczne!

Maja Sablewska oddała się w ręce Magdy Pieczonki i mamy efekt WOW!