Małgorzata Kożuchowska bardzo selekcjonuje treści, jakie znajdą się na jej instagramowym profilu. Prywatność jest dla niej niezwykle ważna, dlatego też podczas wywiadów uważa na to, co mówi i stara się nie opowiadać przy każdej okazji o szczegółach życia prywatnego. Nic dziwnego, że jeśli już uchyli rąbka tajemnicy, to jej fani są uradowani.

Małgorzata Kożuchowska znów pokazuje SALON. Co oprócz pianina znalazło się w pomieszczeniu?

Małgorzata Kożuchowska pokazała mamę

Aktorka ku uciesze fanów opublikowała prywatną fotkę, na której pozuje ze swoją mamą. On, podobnie jak Joanna Przetakiewicz, pokazała mamę z okazji… Dnia Babci. Mama aktorki od 2014 roku jest babcią dla Jana Franciszka, którego Małgorzata Kożuchowska doczekała się z Bartłomiejem Wróblewskim.

Dzień Babci! Wszystkim babciom życzę, żeby czuły się kochane, ważne i zaopiekowane! Żeby były zdrowe i mogły realizować swoje marzenia! Żeby świat jak najszybciej wrócił na normalne tory i dał babciom i poczucie bezpieczeństwa! Babcie kochamy Was! – napisała Kożuchowska.


Pod wspólną fotografią znalazło się sporo komentarzy, w których interanauci uznali, że aktorka jest niezwykle podobna do swojej mamy. Też tak uważacie?

  • Ale jesteście podobne!
  • Pięknie obie Panie.
  • Jesteście Panie podobne do siebie.
  • Podobna jest Pani do mamy bardzo.
  • Podobieństwo niesamowite!

ZOBACZ TEŻ:

Stylowa Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu topless: „Jak Kate Moss”

Małgorzata Kożuchowska „ukrywa się” przed synem. Pokazała WIELKĄ łazienkę!

Małgorzata Kożuchowska na ściance

Małgorzata Kożuchowska. fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA