Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła wywiadu Magdzie Mołek na jej kanale YouTube „W moim stylu”. Gwiazda otworzyła się na wiele trudnych tematów, między innymi powiedziała, co myśli o hejterach i programie „Rozenek cudnie chudnie”.

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Magdą Mołek

Małgorzata Rozenek pokazała nowy wózek Henryka. Bez niego nie dałaby rady na wakacjach

Jak wiemy, ilość hejterów pojawia się w miarę rosnącej popularności, a Rozenek jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Okazuje się, że Małgosia ma do tego zdrowe podejście:

Jak czytam niektóre komentarze od kobiet, nawet te najbardziej obraźliwe w moim kierunku, to ja naprawdę mam taki odruch, żeby wziąć tę dziewczynę i ją po ludzku przytulić, bo ja sobie wyobrażam, jak ona się szarpie. Jak ona siedzi sama gdzieś, z dzieckiem, mąż jej nie pomaga, nie ma perspektyw, nie ma prawa jazdy, a do najbliższego przystanku ma tyle i tyle – tłumaczy.

Małgorzata Rozenek w trenczu i dresach. Internauci są BEZLITOŚNI: „Przepraszam, ale wyszło KICZOWATO”

Małgosia jest świadoma, za co wiele kobiet jej nie lubi:

Ja wiem, dlaczego one mnie nie lubią. One sobie muszą myśleć: „Żyjesz w Warszawie, mąż się podrzuci, ojciec cię zawiezie”. Moja mama jest w stanie przywieźć mi jedzenie, pomóc z dziećmi, jest też nasza pani Bożenka [red. opiekunka dzieci]. Ja naprawdę nie jestem self-made man. Te osoby, które to piszą, nie mają tego szczęścia i nie mają takich osób wokół siebie – ocenia.

Celebrytka podczas tego wywiadu była szczera jak nigdy. Przyznała, że ma dość przepraszania za wszystko:

I teraz, Magda, obiecałam sobie, że będę bardzo szczera z tobą w rozmowie i nie wiem, czy tego nie pożałuję i czy znowu nie będzie to powód do hejtu, ale chcę być szczera. Nie chcę mówić okrągłych słów, które będą pocieszeniem dla wielu osób. (…) Ja muszę non stop przepraszać wszystkich i non stop usprawiedliwiać się, że mi się po prostu chce. Magda, mi się po prostu chce! Ja się budzę każdego dnia z głową pełną energii, głową pełną pomysłów, apetytem na życie – mówi Małgosia.

Małgorzata Rozenek będzie zmniejszać BIUST. Nie uwierzycie, ile razy poprawiała piersi

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek Fot. YouTube screen

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek z rodziną na wakacjach

Małgorzata Rozenek z rodziną/fot. Instagram/m_rozenek