Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) z całą rodziną przebywa w Meksyku. Celebrytka dzieli się zdjęciami z bliskimi, udziela porad, jak schudnąć po ciąży i jak wyjechać z małym dzieckiem na wakacje.

Wózek Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek spaceruje z rodziną po Warszawie: „Gośka, Twój strój to lekka PRZESADA”

Małgorzata Rozenek-Majdan dzisiaj przyznała, że długo się zastanawiała, czy Henryk nie jest za mały na tak długą podróż. Natomiast podkreśla, że najważniejszy jest wózek podczas takich wypraw:

Zastanawiałam się długo czy Henryś nie jest za mały na takie eskapady. Zresztą o to pytacie mnie bardzo często, po miesiącu śmiało mogę powiedzieć, że nie. Podróż z takim maluszkiem jest łatwiejsza niż z chodzącym już dwulatkiem, ale podstawą jest wózek i uwaga NIE jest to reklama wózka – zapewnia Małgosia.

Uważa, że wózek, który jest na zdjęciu, był strzałem w 10, ponieważ jest lekki, łatwy w składaniu z zaskakująco pojemnym koszem i służył im jako centrum dowodzenia.

Zawsze był z nami i było to bardzo wygodne, idealnie skrętne kółka i letni wkład a nawet budka (tu akurat nie ma jej na zdjęciu) to idealne rozwiazanie, a usypianie Henia w nim trwało od 1 min do 3  i wiem, że to jest jakaś mocno szpanerska wersja, ale ta firma ma też normalne, które mają te same zalety. Jeżeli chcesz podróżować z dzieckiem – musisz mieć dobry wózek, nie musi być taki, ale musi być lekki, łatwy do składania, z pojemnym koszem i łatwy do czyszczenia. Reszta będzie przyjemnością, bo pokazywanie świata dziecku, nawet takiemu małemu to ogromna radość – napisała Rozenek.

Małgorzata Rozenek w dresie i BEZ makijażu: „Mamy tak mało przyjemności teraz”

Internauci wyśmiali celebrytkę za stwierdzenie, że „nie jest to reklama wózka„. Małgosia chętnie odpowiedziała na zastrzeżenia fanów:

Jak to nie jest reklama produktu to co to jest w takim razie

gdyby to nie była reklama, to by nie była oznaczona firma a jest – piszą internautki.

Rozenek odpowiedziała, że gdyby nie oznaczyła firmy, „byłoby mnóstwo pytań o to, co to jest”.

Małgorzata Rozenek z odciśniętą dłonią na POŚLADKU: „Przybij piątkę”

Kolejna fanka pisze:

  • Tak tak Małgosiu piszesz to z dobrego serca i to absolutnie nie jest reklama😂. Tylko dziwne,że jak sie Ciebie pyta o coś normalnego na priv to nigdy nie odpowiadasz,a jak o coś co reklamujesz to odpowiadasz w pięć sekund. Pewnie takie są wymogi kontraktu
  • nie przypominam sobie, a sprawdziłam żebyś mnie o coś pytała/ pytał. Bardzo często jak tylko mogę odpowiadam na prive na różne pytania. Potwierdza to Ci z którymi jestem w kontakcie. Nie wiem jakie pytanie mi zadawałaś – odpowiedziała gwiazda.
Małgorzata Rozenek na wakacjach

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazuje wyćwiczony brzuch po porodzie.

Małgorzata Rozenek pokazuje wyćwiczony brzuch po porodzie. Fot.Instagram/m_rozenek.