Małgorzata Rozenek podczas ciąży sporo przytyła, ale też szybko wróciła do formy. Po urodzeniu Henryka internauci zwracali uwagę na biust gwiazdy. Jak wiemy, świeżo upieczone mamy z powodu gromadzonego mleka mają znacznie większe piersi. Natomiast u Małgosi biust przykuwał naprawdę uwagę, może dlatego, że jest bardzo szczupła.

Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust

Skromna Małgorzata Rozenek o sobie. „Jestem najpiękniejsza na świecie”

Małgorzata Rozenek okazuje się, że nie jest zadowolona z tego faktu. Niedawno wyznała w programie „Rozenek cudnie chudnie„, że chciałaby zmniejszyć piersi.

 Tak się właśnie zastanawiam, co zrobić z biustem i nie ukrywam, że chyba wspomogę się naprawdę radykalnymi środkami, bo już mi się znudził taki duży biust – stwierdza w programie „Rozenek cudnie chudnie”.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w „Dzień Dobry TVN”: „Kiedy się pojawiliśmy i nagle Radosław musiał kupić chleb i serki”

Gwiazda zdradziła, że miała już dwa razy powiększany biust. Pierwszy raz przed poznaniem Radka, a drugi raz w trakcie związku z piłkarzem:

 Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększałam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. Nie wiem, czy chcę o tym mówić. Ale jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ale ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle. I Bogu dzięki zrobiłam sobie mniej, niż chciałam, bo na szczęście mam bardzo, bardzo mądrego lekarza – tłumaczy Małgosia. 

Dodała, że teraz będzie chciała wrócić do momentu, w którym Majdan ją poznał.

Małgorzata Rozenek z dumą pokazuje spodnie USZYTE przez syna: „Stworzył coś pięknego i unikatowego”

Rozenek opowiedziała też historię z dzieciństwa i powody, dlaczego zdecydowała się na powiększenie piersi. Zdradza, że będąc w szkole baletowej, gdzie wszyscy byli szczupli, marzyła o pełnych kształtach:

 Jako dziewczynka w szkole baletowej, gdzie byłam otoczona niezwykle szczupłymi osobami i sama byłam niezwykle szczupła, marzyłam o pełnych kształtach. Cieszę się bardzo, że tak mi się życie ułożyło, że sobie na te pełne kształty mogłam pozwolić. Mam takie poczucie samostanowienia, które dla kobiet jest bardzo ważne (…) Nacieszyłam się nimi bardzo, a teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią. Może dlatego, że już mi się po prostu znudziły? I chciałabym powrotu do takiej swojej szczupłej, sportowej i zwinnej sylwetki – zdradziła w programie „Rozenek cudnie chudnie”.

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN-u

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN-u fot. AKPA

Małgorzata Rozenek dostała nowy program o odchudzaniu.

Małgorzata Rozenek dostała nowy program o odchudzaniu. Fot.Instagram/m_rozenek.

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA