Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starają się o dziecko już od trzech lat. Dwóch synów urodziła za pomocą in vitro. Niestety wraz z wiekiem nie jest już tak łatwo zajść w ciąże za pomocą tej metody, a jeszcze trudniej ją utrzymać – Rozenek nie ukrywa, że dwa raz doszło do poronienia.

Małgorzata Rozenek myśli o adopcji

Po tym Małgosia z Radkiem postawili sobie ultimatum – jeszcze dwa razy spróbują terapii i dają sobie spokój: „Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie”. Z kolei w ostatnim wywiadzie dla „Faktu” mówiła już o adopcji dziecka.

Małgorzata Rozenek będzie miała dziecko! Jest jedno ALE…

Okazuje się, że Majdanowie o zaadoptowaniu dziecka myślą na poważnie:

Nie wykluczamy tego.Na razie wykorzystujemy jeszcze możliwości, które daje medycyna. Jednak jeśli nam się nie uda, w przyszłym roku pomyślimy o adopcji. Uważam, że to najwyższa forma macierzyńskiej miłości – powiedziała w „Gazeta.pl” Rozenek.

Małgorzata Rozenek nadal stara się o dziecko. Jednak tym razem postawiła sobie ultimatum

Zaznacza, że adopcja nie jest prostą drogą, bo w Polsce potencjalnym rodzicom są stawiane niesłychanie wysokie wymagania.

Ale to nas nie zniechęca. Na pewno nie myślimy o niemowlaku. Chcielibyśmy, żeby to było starsze dziecko – wyznała gwiazda telewizyjna.

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i popłakała się podczas wywiadu. Była szczera do bólu