Małgorzata Rozenek od trzech lat z Radosławem Majdanem starają się o dziecko za pomocą in vitro, ale bezskutecznie. Dwa razy zachodziła w ciąże, które kończyły się poronieniem.

Małgorzata Rozenek o in vitro

Majdanowie teraz dali sobie ultimatum – jeszcze dwa razy spróbują terapii i dają sobie spokój: „Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie”.

Małgorzata Rozenek wyprawiła synom huczne urodziny. Jak u Kardashianek (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek w zjawiskowej sukience zwiedza Rzym. Nie wszystkim spodobały się jej BUTY

Małgorzata nie ukrywa, że tracą z Radkiem nadzieje na kolejne dziecko i trzeba też wziąć pod uwagę ich wiek.

Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po „40”. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie „stop”. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię – tłumaczyła Rozenek w rozmowie z Gazeta.pl.

Zaznacza, że nie czuje się staro, ale też nie będą starać się o dziecko do skutku.

My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy – wyznała Rozenek.

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i popłakała się podczas wywiadu. Była szczera do bólu

Przypominamy ostatni wywiad Małgosi dla Newsweeka podczas, którego nie kryła łez. Mówiła, że in vitro dla kobiety jest bardzo wymagające, bo przechodzi się wtedy terapię hormonalną, a skutkiem są różne dolegliwości.

Płakałam cały czas. (…) Ale jak wyrażasz zgodę na in-vitro, musisz również podpisać się pod klauzulą, że przez cały okres podawania hormonów nie będziesz podejmować żadnych ważnych decyzji ani rozporządzać majątkiem – mówiła Rozenek-Majdan w rozmowie z Renatą Kim.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Małgorzata Rozenek na wakacjach z rodzicami – wypoczywają w pięknych okolicznościach (ZDJĘCIA)