Małgorzata Socha (40 l.) w końcu się doczekała i po dwóch miesiącach poszła do fryzjera. Gosia nie tylko przefarbowała włosy, ale zadbała o kompleksowe upiększanie i zrobiła paznokcie i brwi. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Jak teraz wygląda? Sprawdźcie sami.

Małgorzata Socha przed zrobieniem makijażu i po – aktorka pojawiła się w Pytaniu na śniadanie (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha zafarbowała włosy

Małgorzata Socha postanowiła wziąć się za siebie i jednego dnia zrobiła sobie zabiegi upiększające. Po domowej kwarantannie fryzjerzy są teraz oblegani i ciężko znaleźć wolny termin aż do lipca – Małgosi udało się umówić na farbowanie odrostu i odświeżenie włosów, zrobiła również nowe paznokcie i regulację brwi.

Gosia pochwaliła się efektami metamorfozy na swoim Instagramie i przyznała, że to był dzień „odkurzania”. Po okresie domowej kwarantanny większość z gwiazd tłumnie ruszyła do kosmetyczek i fryzjerów.

Dzisiaj dzień odkurzania! – podpisała zdjęcia Socha.

Aktorka zdecydowała się na odcień chłodnego blondu, który jest przeplatany pasemkami. Minimalnie podcięła włosy, które teraz wyglądają na zadbane i zdrowe. Gosia pamiętała o maseczce na twarzy, jednak nie zastosowała się do wszystkich zasad obostrzeń, których należy przestrzegać korzystając z usług salonów kosmetycznych – mowa o telefonie komórkowym, na którym gromadzi się przecież mnóstwo bakterii. Jednak życie gwiazd Instagrama rządzi się swoimi prawai.

Fani pod zdjęciami zachwycali się nowym kolorem aktorki. Internauci zgodnie przyznali, że Małgosia w tym odcieniu wygląda rewelacyjnie.

Zajefajny kolor!

Bombowe odkurzanie.

Nowa kobieta po prostu – pisali zachwyceni fani.

Małgorzata Socha u fryzjera.

Małgorzata Socha u fryzjera. Pokazała efekt końcowy metamorfozy, fot.Instagram/malgosia_socha.

Socha po całym dniu zabiegów sama czuła się lepiej, cały czas się uśmiechała i widać było, że zadbanie o siebie wprawiło ją w dobry nastrój.

A jak wygląda sytuacja u Was?

Już po wizycie u fryzjera?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Socha była… AGENTKĄ nieruchomości i wystąpiła w teledysku Sławomira!

Kim Kardashian nie powstydziałaby się TAKIEGO tortu urodzinowego, jaki miała Socha

Tak mieszka Małgosia Socha

Małgorzata Socha w czarnej satynowej sukni na czerwonym dywanie.

Małgorzata Socha, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Małgorzata Socha wychodzi ze studia telewizji śniadaniowej.

Małgorzata Socha, fot. AKPA.

Małgorzata Socha w maseczce na twarzy.

Małgorzata Socha, fot. AKPA.