Księżna Meghan ma za sobą trudny czas. Najpierw afera z jej ojcem Thomasem Markle, który opowiadał o niej w tabloidach. Później razem z Harrym zostali oskarżeni o to, że nie dbają o środowisko wybierając prywatne loty. Posłanki z brytyjskiego parlamentu postanowiły napisać do niej list otwarty. Sprawę skomentowała mama byłego partnera Meghan – Cory’ego Vitello.

Pewnie nie wiedzieliście, że Meghan Markle prawie wyszła ZA NIEGO za mąż

Mama byłego Meghan Markle komentuje list otwarty posłanek

Holly Lynch z Partii Pracy opublikowała list na swoim Twitterze:

Jako deputowane wszystkich politycznych opcji chcemy wyrazić naszą solidarność z tobą sprzeciwiając się często niesmacznym i nieprawdziwym historiom drukowanym przez nasze krajowe gazety, a dotyczącym ciebie, twojego charakteru oraz twojej rodziny. (…) Czasami historie i nagłówki ingerowały w twoją prywatność i próbowały oczernić twoją osobę, nie mając żadnego uzasadnionego powodu.Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że w niektórych z tych opowieści pojawia się kolonialny wydźwięk. Jako kobiecy przedstawiciele parlamentu z różnych środowisk jesteśmy z tobą i nie pozwolimy, by pozostało to bez komentarza.

Wsparcie wyraziła Joanne Vitiello, matka byłego chłopaka Meghan, szefa kuchni Cory’ego Vitiello.

Najwyższy czas! – napisała.

NIEZRĘCZNY moment z udziałem Meghan Markle. Zaliczyła wtopę na oczach wszystkich

Cory znany jest z programu Chef in Your Ear. Po wizycie w jednej z restauracji,  Meghan pochwaliła przygotowywane przez niego jedzenie na swoim blogu i tak zaczęła się ich znajomość.

Para rozstała się w 2016 roku. Jego mama Joanne Vitiello wypowiadała się o niej bardzo pochlebnie.

Bardzo ją lubimy, ona jest uroczą kobietą. Jest inteligentna, troskliwa, bardzo szczera. Spędziliśmy z nią cudowny czas, a rodzina królewska i Wielka Brytania mają szczęście, że będą ją mieć.

ZOBACZ TAKŻE:

Meghan Markle znowu zaatakowana przez siostrę:”Masz to, czego chciałaś”

Tabloidy cię ZNISZCZĄ! – księżna Meghan ze łzami w oczach wspomina TAMTE słowa

Meghan Markle odważnie pokazuje brzuszek po ciąży. Nie jest jej łatwo wrócić do formy

View this post on Instagram

You've been wonderful, Toronto. After nearly 10 years we've decided to serve our last burger on the 29th of this month. It's been such a special place for all of us at 89 Harbord Street – it's always been about the people more than anything else. Can't speak highly enough of the team I've been so fortunate enough to work with – beyond talented, caring and class acts, all the way around. And to everyone who's ever come through the door – from patron to regular to friend and now like family. We've seen the neighbourhood grow up around us – and first dates turn to into families of their own with booster seats at the bar. It's not an easy decision but with all of us having moved on to ventures outside of the restaurant – it only made sense to pass the torch (pink walls) to the next tenant of 89 Harbord. Can't wait to see what becomes of it. If you happen to be in the neighbourhood, please do drop in and say hi to the team that have held it high on their backs for all these years. We'll miss you. Lots of love from all of us. #THR #Toronto #Harbord

A post shared by Cory Vitiello (@coryvitiello) on

Meghan Markle fot. Forum/Mega Agency

Meghan Markle fot. Forum/Backgrid