Camila Cabello (22 l.) i Shawn Mendes (21 l.) tworzą jeden z najgorętszych związków w Hollywood. Młodzi wokaliści na początku ukrywali swoją relację, która i tak w końcu ujrzała światło dzienne. Para spotyka się ponad osiem miesięcy a wygląda na to, że Camila jest zmęczona tą relacją.

Camila Cabello ma BLOND włosy! Przypomina Marilyn Monroe

Camila Cabello i Shawn Mendes rozstają się?

Ostatnio informowaliśmy o metamorfozie Camili Cabello. Długie i ciemne włosy zamieniła na krótkiego blond boba. Mówi się, że kobieta decyduje się na drastyczną zmianę fryzury gdy chce rozpocząć nowy etap w życiu. Czyżby nad związkiem młodych artystów pojawiły się czarne chmury?

Camila została zapytana przez Jimmy’ ego Hilla podczas Global Awards, czy ona i Shawn planują ponownie nagrać coś w duecie? Fani  kompletnie oszaleli na punkcie ich wspólnej piosenki „Senorita” i nie mogą doczekać się, co ta dwójka zakochanych ma jeszcze do zaoferowania. 

Jednak ku kompletnemu zaskoczeniu fanów – Cabello przyznała, że teraz nie jest najlepszy czas na nagrywanie duetów – a wszystko przez MIŁOŚĆ!

Shawn Mendes i Camila Cabello na wspólnych wakacjach w Miami. Co za MIŁOŚĆ!

Artystka wyjaśniła, że ​​to nie tak, że są zbyt zajęci, by nagrywać wspólnie piosenki. Chodzi o to, że ich uczucia do siebie są teraz zbyt intensywne emocjonalnie, żeby o nich śpiewać.

Camila Cabello i Shawn Mendes razem na scenie:

Zakochanie jest wyczerpujące. Nie możemy iść razem do studia, ale próbujemy się uspokoić – powiedziała w rozmowie Camila

Najwidoczniej para jest w trakcie „miesiąca miodowego”. Cieszą się sobą i gdy przebywają razem nie potrafią opanować radości, to im skutecznie uniemożliwia skupienie się na sprawach zawodowych. Gdy tylko znajdą się obok siebie natychmiast zaczynają się wygłupiać i nie w głowie im praca nad przebojem na miarę tego wcześniejszego.

Ich związek ma się dobrze i nic nie wskazuje na to, by mieli się rozstać.

Camila Cabello Shawn Mendes

Fot.Forum/Reuters

Lubicie ich razem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Camila Cabello UKRADŁA przedmiot z Pałacu Kensington. „Przepraszam William i Kate”

Camila Cabello i Shawn Mendes mają dość paparazzi; zobaczcie, co zrobili (ZDJĘCIA)

Shawn Mendes jest TAKI uroczy. Zobacz co robi dla Camili Cabello, żeby czuła się kochana!