Shawn Mendes (22 l.) i Camila Cabello (22 l.) zostali przyłapani przez fotoreporterów na randce w czerwcu tego roku. Wiadomo, że para widywała się wcześniej, lecz ukrywali związek przed opinią publiczną by zachować jakąkolwiek prywatność. Wokalista opowiedział o początkach romantycznej relacji ze swoją dziewczyną Camilą, podczas rozmów z fanami w Hindmarsh w Australii.

Camila Cabello i Shawn Mendes mają dość paparazzi; zobaczcie, co zrobili (ZDJĘCIA)

Jak wyglądały początku związku Shawna Mendesa i Camilii Cabello?

Piosenkarz na spotkaniu z fanami postanowił odpowiedzieć na pytanie dotyczące tego, jak długo on i Camila są w związku. Okazuje się, że zakochani- jak na ironię- postanowili zostać parą w najbardziej niezależny dzień roku obchodzony hucznie w Stanach: Dzień Niepodległości.

Nie spotykamy długo, oficjalnie zaczęliśmy randkować od 4 lipca – zdradził Shawn w odpowiedzi na pytanie fana

Shawn i Camila byli widywani wielokrotnie na początku lata. Mniej więcej w tym samym czasie wyszedł ich przebój „Senorita”. Wkrótce po tym Shawn postanowił potwierdzić związek, a fani nie mogli wyjść z zachwytu. Na fotografiach można było zobaczyć zakochaną parę. Przytuleni przy basenie, wyraźnie odzwierciedlali szczęście, jakie musieli czuć w tym momencie.

Shawn i Camila nie potwierdzali związku na początku randkowania, byli bardzo nieśmiali jeśli chodzi o obnoszenie się swoją relacją. Teraz chętnie pokazują wspólne fotografie i publikują filmiki, na których widać jak Shawn całuje swoją dziewczynę. Przyjaźnili się przez lata zanim wszystko zmieniło się w coś silniejszego. Są żywym dowodem, że czasami miłość przychodzi kiedy najmniej się tego spodziewasz!

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Lubicie ich?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak Camila Cabello ZGASIŁA Ritę Orę (ZDJĘCIA)

Z jaką chorobą zmaga się Shawn Mendes?

Szczęśliwa Camila Cabello wygłupia się przed fotoreporterami i robi zabawne pozy

Sonda

poll-violet
1

Camila wyglądała lepiej

2

Rita! Ona ma genialny styl