Marcelina Zawadzka (30 l.) na bieżąco aktualizuje swojego Instagrama. Gwizdkę obserwuje tam prawie pół miliona Internautów. Prezenterka tym razem postanowiła pokazać zdjęcia ze ślubu siostry – Karoliny. Sprawdźcie sami jak wyglądała tego wieczoru była Miss Polonia.

Marcelina Zawadzka o Idzie Nowakowskiej: Spotykamy się w kościele

Elegancka Marcelina Zawadzka na ślubie siostry

Marcelina Zawadzka jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Od 2013 możemy ją oglądać na ekranach naszych telewizorów. Zyskała sympatię widzów za sprawą swojej serdeczności. Mimo zachwycającego wyglądu, Marcelina w dalszym ciągu jest sama. Jej związki rozpadły się i teraz Zawadzka stawia na karierę, lecz nie zamyka się na uczucie.

Marcelina postanowiła pokazać jak wyglądał ślub jej siostry Karoliny. Impreza odbyła się zaraz po świętach i mimo braku śniegu ślub wyglądał magicznie. Wesele zorganizowano w zamku. Karolina musiała czuć się jak prawdziwa księżniczka!

Moja siostra wychodzi za mąż – podpisała zdjęcie Marcelina

Kim jest Karolina Zawadzka?

Karolina Zawadzka jest stylistką. Wstąpiła kilka razy w „Pytaniu na śniadanie”, czy „Bake Off- ale ciacho”. Oba programy prowadzi jej siostra Marcelina.

Była Miss Polonia na ślub siostry Karoliny wybrała długą suknię w kolorze wina. Sukienka wyglądała jak z aksamitu a Marcelina prezentowała się w niej bardzo elegancko. Na głowę założyła biżuteryjną opaskę, która idealnie współgrała z całą stylizacją.

Panna młoda również zdecydowała się na ponadczasową elegancję i na też ważny wieczór wybrała białą suknię z koronkowymi aplikacjami. Na głownie miała wianek a z racji tego, że ślub odbywał się w grudniu ubrała na siebie futerko.

Impreza odbyła się w Malborku – rodzinnym mieście Marceliny i jej sióstr.

Marcelina Zawadzka z siostrą Karoliną na Instagramie:

Marcelina Zawadzka Karolina Zawadzka

Fot.Instagram/marcelina_zawadzka

Podobne do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcelina Zawadzka robi prawo jazdy na ciężarówki

Ponętna Marcelina Zawadzka kusi biustem na Instagramie (FOTO)

Marcelina Zawadzka pokazała PIĘKNE siostry i mamę

Marcelina Zawadzka z rodziną

Fot.Instagram/marcelina_zawadzka

Karolina Zawadzka z mężem

Fot.Instagram/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka

Fot.Instagram/marcelina_zawadzka