Marcin Prokop (43 l.) mimo, że jest najpopularniejszą osobowością telewizyjną, to sprytnie udaje mu się zachować prywatność w życiu. Dziennikarz od 2011 roku jest żonaty z Marią Prażuch i doczekał się córki. Marcin nie publikuje rodzinnych zdjęć na Instagramie. Zrobił jednak wyjątek i pokazał fotkę ze swoją pociechą.

Marcin Prokop pokazał swoją kuchnię. Ciepłe wnętrza z drewna

Marcin Prokop pokazał córkę

Marcin Prokop od lat związany jest ze stacją TVN, gdzie można zobaczyć go w roli prowadzącego „DDTVN”, jak i w nowym programie „Lego Masters”. Dziennikarz mimo, że jest rozpoznawalną osobą, to nie chce by jego życie prywatne było na celowniku.

Żona Marcina Prokopa to prawdziwa piękność. Uczestniczka „Top Model” dodała z nią zdjęcie

W 2011 roku ożenił się z Marią Prażuch. Ceremonia ślubna odbyła się w słonecznej Portugalii. Mimo, że są małżeństwem od 9 lat to niewiele wiadomo na temat jego żony. Maria jest miłośniczką jogi i od czasu do czasu pojawiają się ich wspólne zdjęcia w mediach, jednak jest to rzadkością.

Para doczekała się córki, której dali na imię Zosia. Marcin do tej pory nie pokazywał zdjęć ze swoją pociechą. Jego córka ma już 14 lat i Prokop opublikował wspólną fotkę na Instagramie.

Razem z córką podziwiają górki krajobraz.

Bujając z córką w obłokach – napisał dziennikarz.

Mimo, że oboje pozują tyłem do aparatu, to można zauważyć – że nastolatka, podobnie jak jej tata jest wysoką osobą. Marcin konsekwentnie nie publikuje wizerunku córki.

W komentarzach fani nie ukrywali, że rodzinne zdjęcie przypadło im do gustu. Zauważyli również, że Zosia odziedziczyła po tacie wzrost. Fani już wróżą jej karierę w modelingu.

  • Córeczka tatusia.

  • Wzrost po tatusiu. Rośnie modelka.

  • Piękne ujęcie.

  • Jaka duża Zosia.

  • Najlepsze towarzystwo do bujania w obłokach.

  • Czy Pana córka ma wzrost po Panu, czyli jakieś 2,5 metra wzrostu? – czytamy.

Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu z Marcinem Prokopem

Marcin Prokop o swojej słabości

Marcin Prokop podczas konferencji TVN skierował do Agnieszki Woźniak-Starak te słowa

Marcin Prokop w garniturze.

Marcin Prokop, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Marcin Prokop pod studiem "DDTVN"

Marcin Prokop, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.