Marcin Prokop, to bez wątpienia najpopularniejsza osobowość telewizyjna – od lat związany jest ze stacją TVN. Natomiast bardzo mało wiemy o jego życiu prywatnym. Od 17 lat jest w związku z Marią, która unika jak ognia mediów i rozgłosu. Maria na co dzień prowadzi kursy jogi.

Dom Marcina Prokopa

Marcin Prokop podczas konferencji TVN skierował do Agnieszki Woźniak-Starak te słowa

Prezenter wczoraj opublikował zdjęcie ze swojej kuchni. Pochwalił się swoją pierwszą zupą. Natomiast obserwatorzy zwrócili uwagę na wnętrza. Widzimy piękną ścianę z cegły, fronty z ciemnego drewna i wyspę, na której jest zamontowana płyta indukcyjna. Jak Wam się podoba kuchnia?

Prokop opublikowała zdjęcie z kuchni, ponieważ wczoraj o godzinie 18.00 nagrywał „lajwa”, podczas którego gotował pierwszą zupę w życiu:

kochani, bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli razem ze mną podczas epokowego gotowania zupy – to była moja pierwsza samodzielnie przygotowana, „dorosła” potrawa w życiu oraz mój pierwszy instagramowy live (później wrzucę na igtv). ale spodobało mi się, więc ostrzegam, że może się to zdarzać częściej 🤪 do zobaczenia – napisała Prokop.

Żona Marcina Prokopa to prawdziwa piękność. Uczestniczka „Top Model” dodała z nią zdjęcie