Przez lata Marcin Prokop i Szymon Hołownia tworzyli zgrany telewizyjny duet. Widzowie uwielbiali ich oglądać jako prowadzących „Mam Talent”. Non stop sobie dogryzali, a zarazem było widać pomiędzy nimi wielką sympatię. Panowie na tyle się zaprzyjaźnili, że Marcin Prokop był świadkiem na ślubie cywilnym Szymona Hołowni i Urszuli Brzezińskiej.

Marcin Prokop wspomina współpracę z Szymonem Hołownią: „Byłeś DREWNEM, pinokiem telewizyjnym”

Marcin Prokop pokazał zabawne zdjęcie Hołowni

Szymon Hołownia w 2019 roku odszedł z show-biznesu na rzecz polityki. Wówczas startował w wyborach prezydenckich 2020. Teraz znów wystartował w wyborach, ale parlamentarnych, które okazały się dla niego wielkim sukcesem.

Szymon Hołownia marszałkiem Sejmu. Internauci pod wrażeniem jego przemówienia (WIDEO)

W poniedziałek Szymon Hołownia został wybrany na nowego marszałka podczas posiedzenia Sejmu X kadencji. Z tej okazji jego dobry przyjaciel Marcin Prokop na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać jego i Hołownię.

Nowy marszałek siedzi w białym szlafroku na plecach prezentera, który ten znowu jest ubrany w piankowy kostium do nurkowania. Trzeba przyznać, że fotografia jest bardzo zabawna.

I wtedy pojawia się on, cały na biało. marszałek na swym rumaku – napisał Marcin Prokop.

Jednych zdjęcie rozbawiło do łez i nie widzieli w tym nic niewłaściwego. Natomiast pojawiła się też grupa, która oburzyła się na widok fotografii. Uważają, że nie powinno się ośmieszać marszałka Sejmu:

  • Nie spodziewałam się tego po Panu. I co to ma na celu?
  • Z całym szacunkiem do Pana, bo bardzo lubię pana oglądać, ale odnoszę wrażenie że odkąd pan Szymon Hołownia został marszałkiem Sejmu to każdy próbuje mu dokuczyć i go ośmieszyć. To zdj uważam że jest średnio na miejscu teraz
  • A ja miałam Pana za inteligentnego człowieka…..
  • Rozumiem dystans i poczucie humoru, ale Marszałek Hołownia nie należy już tylko do siebie i swoich kumpli, reprezentuje nasz kraj. Odebrany z wielkim trudem z rąk patologicznych kłamców. Takie przedstawianie drugiej osoby w państwie nie jest powszechnie stosowane w świecie i na pewno jest dalekie od zasad dyplomacji – czytamy pod postem.

Marcin Prokop żartuje z coraz młodszego wyglądu Krzysztofa Ibisza

Prowadzący „Dzień Dobry TVN” odpowiedział na kilka negatywnych komentarzy. Stwierdził, że ludzie nie mają poczucia humoru:

  • Nie spodziewałem się, że wciąż zaglądają tu ludzie, których ominęło w życiu poczucie humoru i dystansu do świata.
  • Na szczęście marszałek ma poczucie humoru. sprawdzone info – odpowiedział Marcin Prokop.

 

Szymon Hołownia, Marcin Prokop, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Marcin Prokop, Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA