Na początku października, podczas koncertu w klubie Stodoła w Warszawie, Margaret (28 l.) potwierdziła krążące od jakiegoś czasu informacje. W trakcie show wokalistka zaprosiła na scenę swojego partnera, żeby wykonać z nim utwór „Daenerys&Jon Snow”. Wówczas zdradziła, że Piotr Kozieradzki jest jej narzeczonym!

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego – powiedziała.

Kilka miesięcy później są już po ślubie. Para pobrała się w Iquitos w Peru. TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia z tej nietypowej ceremonii.

Margaret: Co tydzień spowiadałam się z masturbacji. Mówi, dlaczego odchodzi z kościoła

Piotr Kozieradzki – kim jest, wiek, kariera, Instagram

Margaret, czyli Małgorzata Jamroży z Piotrem Kozieradzkim, posługującym się pseudonimem KaCeZet, związana jest już od jakiegoś czasu. Rzadko jednak mówi o tej relacji, ale o jej mężu można co nieco się dowiedzieć. 35-letni Kozieradzki jest wokalistą, muzykiem i autorem tekstów. Kojarzyć mogą go zwłaszcza fani muzyki reggae.

Piotr Kozieradzki swoją karierę rozpoczął w 2002 roku, kiedy był członkiem zespołu Tabula Rasa, z którym był związany przez 6 lat. Dodatkowo z MadMajkiemMarianem Wielkopolskim i Mr. Bormanem współtworzy formację EJ TM. W 2009 roku wydał płytę „Stara szkoła (oraz Dreadsquad)”, a dwa lata później wyszedł jego album „KaCeZet & Fundamenty”. W 2013 roku światło dzienne ujrzał jego trzeci album – „Dziennik kapitana cz.1 (KaCeZet & Fundamenty)”.

W przeszłości KaCeZet był związany z Dj-ką Niną Kozieradzką, znaną pod pseudonimem Neen Nah. Para doczekała się córki – Noemi. Była żona Piotra w 2013 roku wygrała tytuł w Miss Egzotica.

ZOBACZ TEŻ:

Margaret nie chce już MIĘDZYNARODOWEJ kariery. Zerwała kontrakt

Wybrano najpiękniejszego mężczyznę na świecie. Dla wielu osób to wielkie zaskoczenie

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?