Marina Łuczenko-Szczęsna (31 l.) bardzo rzadko odpowiada na pytania od fanów. Postanowiła to zmienić i wzięła udział w popularnym na Instagramie challengu, który polega na publikowaniu zdjęć z różnych momentów w życiu, na prośby Internautów. Piosenkarka pokazała fotkę z czasów, gdy zaczynała spotykać się z piłkarzem. Bardzo się zmienili od tego czasu?

Marina dawno nie pokazywała zdjęć Liama: „Kiedy on tak szybko urósł?”

Marina pokazała zdjęcie z Wojtkiem gdy zaczynali się spotykać

Marina i Wojtek spotykają się od 2013 roku. Historia ich związku jest iście filmowa. To piłkarz wyszedł z inicjatywą i próbował zdobyć numer do Łuczenko. Szczęsny długo musiał walczyć o względy Mariny, ale w końcu udało mu się przekonać do siebie piosenkarkę.

Po raz pierwszy publicznie pojawili się razem w 2013 roku podczas festiwalu Open’er w Gdyni potwierdzając plotki o związku.

OMG! Ida Nowakowska pokazała stare zdjęcia, a na nich Marina Łuczenko

Łuczenko-Szczęsna przyznała na Instagramie, że teraz spędza czas na kwarantannie i ma więcej czasu. Piosenkarka postanowiła wziąć udział w popularnym wyzwaniu na Instagramie i pokazała zdjęcie z przeszłości. Na prośbę jednego z fanów udostępniła jedno z pierwszych fotek z Wojtkiem.

Londyn, jeszcze nie byliśmy oficjalnie razem – napisała Marina.

Marina na początku znajomości z Wojtkiem Szczęsnym.

Marina na początku znajomości z Wojtkiem Szczęsnym. Fot.Instagram/marina_official.

Piosenkarka i piłkarz są już 4 lata po ślubie. Pobrali się w Grecji. Doczekali się synka, Liama ale Marina nie pokazuje twarzy chłopca na Instagramie i chroni jego prywatność.

Trzeba przyznać, że pięknie razem wyglądają.

Bardzo się zmienili od tego czasu?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marina wydała nową płytę! Komentuje plotki o tym, że żyje za pieniądze męża

Tak Marina Łuczenko udekorowała dom na święta. Nawet Liam ma świąteczny domek w ogrodzie

Marina Łuczenko pokazała ŚWIĄTECZNE ozdoby. Ma nietypowe bombki