Wojtek Szczęsny (30 l.) zanim ustatkował się i razem z Mariną doczekał się syna, spotykał się z inną kobietą. Na ślubie kolegi z kadry, Roberta Lewandowskiego (32 l.) bramkarz pojawił się w towarzystwie modelki Sandry Dziwiszek (26 l.). Okazuje się, że jego ex, która wyjechała do Londynu, jest zakochana. Tym razem jej serce również skradł sportowiec.

Sandra Dziwiszek, była dziewczyna Szczęsnego, robi karierę w Londynie (Instagram

Była partnerka Szczęsnego, Sandra Dziwiszek zakochana

Wojtek Szczęsny zanim poznał Marinę, spotykał się z modelką Sandrą Dziwiszek. Sandra poznała Wojtka kiedy była jeszcze w liceum. Parze nie udało się przetrwać próby czasu i rozeszli się po kilku latach. Każde z nich poszło w swoją stronę – Dziwiszek wyprowadziła się do Londynu, by tam kontynuować karierę modelki a Szczęsny poświęcił się pracy i niedługo później zaczął randkować z Mariną.

Wojtek Szczęsny debiutuje na TikToku. Zetknął się z krytyką. „Wstyd takie coś robić”

Sandra w Londynie szybko się zadomowiła i okazuje się, że stamtąd pochodzi jej nowa miłość. Modelka jakiś czas temu zaczęła spotykać się z kierowcą F1. Dziwiszek chciała utrzymać relację w tajemnicy, jednak plotki o tym, że są razem krążyły od dłuższego czasu. W końcu spekulacje okazały się prawdą.

Sandra jest zakochana w Nicolasie Latifi, który w tym sezonie zaczął jeździć dla Williamsa. Para nie publikuje wspólnych fotek na Instagramie, jednak modelka wspiera ukochanego na wyścigach.

Dziwiszek woli skupić się na karierze modelki, Sandra jest raczej skryta osobą i nie błyszczy w blasku fleszy podczas wyścigów ukochanego.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marina wydała nowy singiel. W teledysku wystąpił Wojciech Szczęsny!

Marina świętowała 31. urodziny – Wojtek Szczęsny zamówił dla niej wypasiony tort

Romantyczny Wojtek Szczęsny świętuje 4. rocznicę ślubu z Mariną: Od tamtej pory każdy dzień jest jak sen