Nie da się ukryć, że Marta Wierzbicka w ostatnich latach sporo się zmieniła. Gołym okiem widać, że aktorka straciła też kilka kilogramów. W komentarzach pod jej zdjęciami nie brakowało pytań o odmienioną figurę aktorki. Niektórzy nawet uważali, że jest zbyt szczupła i powinna przestać się odchudzać.

Marta Wierzbicka wyszła za mąż? Fani dopatrzyli się obrączki na jej palcu

Marta Wierzbicka – waga, wzrost, dieta

Wierzbicka zrobiła ostatnio Q&A i dała fanom możliwość zadawania jej pytań. Znów część osób zaczęła dopytywać o wagę i dietę aktorki. Marta zdradziła, ile ma wzrostu, ile obecnie waży i jaka była jej najwyższa waga. Powiedziała też o swoim odżywianiu.

U mnie chodzi o to, by jeść zdrowo i w domu. Szczególnie w trakcie pandemii jadłam tylko domowe jedzenie i zdecydowanie lepiej po domowym jedzeniu się czuję. Lubię celebrować posiłki, więc staram się świadomie dobierać produkty, z których gotuję. Nawet jeśli jem w knajpie to też świadomie wybieram to, na co danego dnia mam ochotę. I po prostu nie obżerać się. Taka filozofia – wyznała Marta Wierzbicka.

Marta Wierzbicka ma 168 cm wzrostu i waży 53 kilogramy, a jej najwyższa waga to było 64 kilogramy. Jak udało jej się stracić na wadze?

Nie stosowałam żadnej diety. Ograniczyłam się trochę w niektórych produktach. Po prostu rozważniej wybierałam to, co jem, a przede wszystkim miałam problemy zdrowotne, które udało mi się naprawić. I dwa lata to trwało – wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ:

Marta Wierzbicka w BIKINI – bardzo schudła! Wygląda zupełnie inaczej niż w 2013 w Playboyu

WOW! Dawno nie widzieliśmy tak SEKSOWNEJ Marty Wierzbickiej (ZDJĘCIA)

Marta Wierzbicka zdradza, ile waży

Marta Wierzbicka zdradziła, ile waży/fot. Instagram/Instagram/mtttttm

Marta Wierzbicka powiedziała. ile ma wzrostu

Marta Wierzbicka zdradziła, ile ma wzrostu/fot. Instagram/mtttttm

Marta Wierzbicka na starym zdjęciu

Marta Wierzbicka o swojej najwyższej wadze/fot. Instagram/Instagram/mtttttm