Marta Wierzbicka (29 l.) niedawno pokazywała na zdjęciach, jak wygląda jej cera bez makijażu i po odróbce graficznej. Kondycja jej skóry pogorszyła się a Marta szczerze przyznała, że nie chce by fani widzieli ją w takim stanie. Pokazała, jak walczy z uporczywym trądzikiem.

Marta Wierzbicka pokazała jak NAPRAWDĘ wygląda jej cera: „Nie należy myśleć, że tak się wygląda na Instagramie”

Marta Wierzbicka walczy z trądzikiem

Każdy, kto choć raz zmagał się z trądzikiem wie – jak może wpłynąć na samopoczucie. Pojawiające się na twarzy krosty, z którymi żaden preparat nie jest w stanie sobie poradzić mogą obniżyć pewność siebie. Marta Wierzbicka przekonała się o tym na własnej skórze. Aktorka od jakiegoś czasu narzeka na złą kondycję skóry.

Marta Wierzbicka zdradziła, ile WAŻY. Opowiedziała też o swojej filozofii jedzenia

Marta jakiś czas temu apelowała do fanów, by nie wierzyli we wszystko, co zobaczą na Instagramie – na którym influencerzy i gwiazdy tworzą iluzję idealnych i perfekcyjnie wyglądających.

Aktorka relacjonowała na Insta Story zabieg kosmetyczny na twarz i pokazała się w złotej maseczce. Po chwili Wierzbicka opublikowała zdjęcie w wannie, na którym była bez makijażu.

Marta Wierzbicka w salonie kosmetycznym.

Marta Wierzbicka w salonie kosmetycznym. Fot.Instagram:mtttttm.

Marta przyznała, że ma filtr na twarzy, bo jej cera nie jest w najlepszym stanie po zabiegu kosmetycznym. Aktorka dodała, że będzie musiała zbadać hormony, bo coś złego dzieje się z jej organizmem i przypuszcza, że właśnie dlatego kondycja jej skóry tak drastycznie się pogorszyła.

Tak, mam filtr na twarzy, bo byłam dzisiaj u Ewy i próbujemy doprowadzić moją twarz do porządku. Niestety, muszę zbadać hormony, bo najprawdopodobniej coś się dzieje z moim organizmem. Nie pokażę wam się nieumalowana bez filtra, ale możecie się domyślić – powiedziała aktorka.

Marta Wierzbicka narzeka na złą kondycję skóry.

Marta Wierzbicka narzeka na złą kondycję skóry. Fot.Instagram:mtttttm.

Doceniacie jej szczerość?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marta Wierzbicka pokazała, jak wygląda jej RETRO salon (FOTO)

Marta Wierzbicka zdradziła, gdzie POZNAŁA partnera. „Pomyślałam sobie: co za palant”

Marta Wierzbicka zmieniła FRYZURĘ. „Genialna zmiana! Wyglądasz trochę jak Taylor Swift”

Marta Wierzbicka w srebrnej kreacji na evencie.

Marta Wierzbicka, fot. AKPA.

Uśmiechnięta Marta Wierzbicka na ściance.

Marta Wierzbicka, fot. AKPA.