Marta Wierzbicka (29 l.) jest jedną z gwiazd, która ma do siebie spory dystans. Aktorka opublikowała na Instagramie serię zdjęć, w których porównała jak wygląda jej cera bez makijażu, umalowana i po przerobieniu zdjęcia w programie graficznym. Wierzbicka otwarcie przyznała, że ma problemy z cerą przez co nie czuje się najlepiej.

Marta Wierzbicka pokazała, jak wygląda jej RETRO salon (FOTO)

Marta Wierzbicka bez makijażu

Marta Wierzbicka jest jedną z niewielu gwiazd, które pokazują się publicznie bez makijażu. Aktorka stawia na naturalny wygląd i nie przesadza z ilością make-upu. Na co dzień wybiera wygodne looki i nie widzi potrzeby, by nakładać na twarz ciężkiego makijażu.

Marta Wierzbicka zdradziła, gdzie POZNAŁA partnera. „Pomyślałam sobie: co za palant”

Aktorka jak każda kobieta miewa lepsze i gorsze dni. Wierzbicka bez ogródek przyznała, że nie czuje się najlepiej i jej pewność siebie spadła z powodu nawracających problemów z cerą. To jak wyglądamy i porównywanie się do innych osób może doprowadzić do powstawania wielu kompleksów.

Marta postanowiła opublikować na Insta Story serię zdjęć, na których pokazała, jak wygląda jej cera bez makijażu, w makijażu i po obrobieniu fotek w programach do obróbki graficznej.

Chciałam Wam pokazać coś, co może nie najlepiej zrobiłam – wykonałam zdjęcie, ale chciałam Wam pokazać różnicę między moją twarzą przed make-up’em, po make-up’ie i z filtrami odpowiednimi i obróbką. Zrobię takie porównanie ponieważ moja twarz nadal jest w tragicznym stanie i pamiętam jak kiedyś robiłam Q&A i ktoś zadał mi pytanie, czy miewam gorsze dni. Tak miewam, na przykład teraz są takie gorsze dni, że czuję się fatalnie ze swoim wyglądem – powiedziała aktorka.

Marta Wierzbicka porównała wygląd cery na zdjęciach.

Marta Wierzbicka porównała wygląd cery na zdjęciach. Fot.Instagram:mtttttm.

Marta odniosła się do trendów, jakie panują na Instagramie – gdzie dziewczyny pokazują idealne życie, w perfekcyjnym makijażu, ułożonych włosach i drogich stylizacjach. Dodała, że to jak kreowany jest wygląd na Instagramie odbiega z rzeczywistością.

Co idzie za tym moim wywodem. Otóż to, że ja sama, która w jakimś tam stopniu siedzę od lat na Instagramie i czuję, jak to na mnie oddziałuje, patrzę na te wymuskane wszystkie laski z filtrami. Więc konkluzja na dziś, nie należy myśleć, że tak się wygląda na Instagramie, bo tak się nie wygląda na co dzień – dodała Wierzbicka.

Zgadzacie się z Martą Wierzbicką?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marta Wierzbicka niedawno zdradziła, gdzie poznała PARTNERA. Teraz została zapytana o zaręczyny

Marta Wierzbicka zdradziła, ile WAŻY. Opowiedziała też o swojej filozofii jedzenia

Marta Wierzbicka zmieniła FRYZURĘ. „Genialna zmiana! Wyglądasz trochę jak Taylor Swift”

Uśmiechnięta Marta Wierzbicka w niebieskiej sukience.

Marta Wierzbicka/fot. AKPA.

Marta Wierzbicka w białej sukience na imprezie branżowej.

Marta Wierzbicka/fot. AKPA.

Marta Wierzbicka w golfie na ściance.

Marta Wierzbicka, fot. Niemiec/AKPA.