Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Jej życie prywatne wzbudza równie duże zainteresowanie co kolejne programy słynnej podróżniczki.

Martyna Wojciechowska – Instagram

Martyna Wojciechowska przez te niedoskonałości nie lubi odsłaniać ciała. „Wygląd to coś bardzo ulotnego”

Martyna Wojciechowska (45 l.) Przemek Kossakowski (48 l.)  są parą od 2018 roku. W październiku ubiegłego roku wzięli ślub. Podróżniczka ma 13-letnią córkę z poprzedniego związku z Jerzym Błaszczykiem – zmarł w 2016 roku na nowotwór.

Osobiste i poruszające wyznanie Martyny Wojciechowskiej. „Czy poroniłam kiedyś ciążę? Tak”

Martyna bardzo rzadko pokazuje twarz córki na swoim Instagramie. Wczoraj zrobiła wyjątek, chwaląc się sukcesami Marysi. W wieku 13 lat jest certyfikowanym płetwonurkiem. Przy okazji wspomniała zmarłego ojca dziewczynki:

BRAWO MARYSIA! Moja Córka, tuż po 13. urodzinach zdała dziś egzamin… pływająco i została oficjalnie CERTYFIKOWANYM PŁETWONURKIEM (Junior OWD PADI) Stało się to w wyjątkowym dla nas miejscu w Egipcie, czyli w DAHAB. W bazie PLANET DIVERS, w której wiele lat temu poznałam Jej Tatę i w której Jurek Błaszczyk w 2007 roku przygotowywał się do swojego nurkowania na… 231 m!!!  (Był to ówczesny rekord Polski w nurkowaniu głębokim i wynik ze światowej czołówki, uhonorowany nagrodą TRAVELERY National Geographic w kategorii WYCZYN ROKU) Na zdjęciu superteam, czyli instruktor prowadząca – cudowna Iwona Niewińska, Arabby, Kasia i Zack, czyli legenda nurkowania technicznego. No i ja (najbardziej przejęta ze wszystkich🙈) Świat podwodny zyskał dziś nową fankę, a ja zyskałam nową partnerkę do jego eksploracji. Wiecie, że woda pokrywa ponad 70 procent Ziemi? Mamy więc dużo do wspólnego odkrywania – napisała Wojciechowska. 
Martyna Wojciechowska pod DDTVN

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska na ściance

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska/fot. Bartosz Krupa