Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Jej życie prywatne wzbudza równie duże zainteresowanie co kolejne programy słynnej podróżniczki. Nie dziwi więc fakt, że zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z pierścionkiem na palcu wywołało spore zamieszanie na Instagramie.

Martyna Wojciechowska z okazji urodzin Przemka Kossakowskiego pokazała ich INTYMNE zdjęcie

Martyna Wojciechowska pokazała pierścionek

Martyna Wojciechowska (45 l.) i Przemek Kossakowski (48 l.)  są parą od 2018 roku. Choć Martyna zwykle nie jest zbyt wylewna, jeśli chodzi o dzielenie się szczegółami z życia prywatnego. Dla ukochanego zrobiła jednak wyjątek i w czerwcu 2020 roku potwierdziła, że przyjęła oświadczyny Przemka Kossakowskiego.

Ciężko sobie wyobrazić Martynę Wojciechowską pozującą z pierścionkiem zaręczynowym na tle drinka z palemką, nic więc dziwnego, że wygląd błyskotki pozostawał ( i być może wciąż jest) tajemnicą. Czujnym obserwatorom intagramowego konta podróżniczki nie mógł jednak umknąć fakt, że na ostatnim zdjęciu widać biżuterię na palcu dziennikarki,

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z przeszłości – była ciemną szatynką (FOTO)

Martyna Wojciechowska razem z Przemkiem Kossakowskim wybrali się na urlop do Paryża. Wrażeniami z wizyty w stolicy Francji dziennikarka dzieliła się z fanami na Intagramie. Na jednej z fotografii widać parę pozującą do zdjęcia w windzie. Na serdecznym palcu dziennikarki można dojrzeć pierścionek.

W poście pod zdjęciem Wojciechowska nawiązała do promowanej niegdyś przez Dawida Wolińskiego mody na robienie sobie zdjęć w windzie.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że robienie sobie selfie w windzie jest trendy.
Ale…
Jacy celebryci taka winda.
I taka stylówa.
Pozdro z Paryża😜
M&P

Przemek Kossakowski pokazał, jak spędza czas z Martyną Wojciechowską: „Jestem szczęściarzem”

Myślicie, że to rzeczywiście pierścionek zaręczynowy?

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska, fot. AKPA/AKPA

Martyna Wojciechowska z Kabulą pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Martyna Wojciechowska, Kabula Nkalango/fot. AKPA