Martyna Wojciechowska jest niezwykle zżyta ze swoją córką Marysią, z której jest bardzo dumna. A dowodem na to może być np. to, że często chwali się w sieci tym, co potrafi jej córka. I okazuje się, że jest tego sporo.

Wojciechowska i Kossakowski już po ŚLUBIE?

Martyna Wojciechowska chwali się talentem córki

Jakiś czas temu okazało się, że 12-letnia córka podróżniczki jest utalentowana artystycznie. Marysia bardzo lubi rysować i wychodzi jej to świetnie. Nastolatka założyła nawet profil na Instagramie, na którym chwali się swoimi pracami. Marysi całkiem nieźle poszło też wykonanie makijażu, który zaprezentowała na swojej modelce, czyli mamie.

Teraz Martyna Wojciechowska pochwaliła się, że jej córka jest też niesamowicie wysportowana. Marysia potrafi zrobić szpagat w powietrzu, a także opanowała inne akrobacje. Ponoć nawet chce nauczyć tego samego swoją mamę.

No to już wiadomo po co była wiercona ta dziura w suficie! Tak to jest mieć sportowca w domu. Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć JAK ONA TO ROBI?! Dzieci chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Najgorsze jest to, że powiedziała, że też mnie nauczy. Nie wiem jak to się skończy – napisała Wojciechowska.

ZOBACZ TEŻ:

Przemek Kossakowski pokazał, jak spędza czas z Martyną Wojciechowską: „Jestem szczęściarzem”

Wojciechowska i Kossakowski o swoim związku i pierwszej RANDCE

Martyna Wojciechowska w NIETYPOWYM stroju w kawiarni!