Martyna Wojciechowska (45 l.) teraz jest bardzo aktywna na Instagramie, i pokazuje jak u niej w domu przebiega kwarantanna. Podróżniczka udostępniła zdjęcie z czasów młodości na swoim Instagramie, i napisała, że zamiast podróży po świecie zabierze fanów w podróż do przeszłości. Jesteście ciekawi, jak wyglądała Martyna, gdy zaczynała swoją karierę dziennikarską? Sprawdźcie sami.

Martyna Wojciechowska z okazji urodzin Przemka Kossakowskiego pokazała ich INTYMNE zdjęcie

Martyna Wojciechowska na początku kariery

Od lat Martynę Wojciechowską możemy oglądać na ekranie telewizora w programie „Kobieta na krańcu świata”. Podróżniczka z powodu pandemii spowodowanej koronawirusem musiała wstrzymać wszystkie swoje podróże. Jednak Martyna w każdej sytuacji stara się mieć pozytywne nastawienie – teraz może jeszcze więcej czasu spędzić z rodziną.

Wojciechowska postanowiła wrócić wspomnieniami do czasów, gdy miała zaledwie 20 lat i zaczynała swoją karierę, jako dziennikarka motoryzacyjna. Pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym miała nie więcej niż 20 lat.

Młoda Martyna oprócz rewelacyjnej figury miała… ciemne włosy. Wojciechowska przyzwyczaiła fanów do swoich długich, blond włosów i w ciemnych wyglądała zupełnie inaczej – chociaż równie twarzowo. Fani w komentarzach przyznali, że w pierwszej chwili jej nie poznali.

Wsiąść w samochód i pojechać w daleką podróż! Dzisiaj mogę o tym tylko pomarzyć. Ale mogę się wybrać w PODRÓŻ W PRZESZŁOŚĆ! Tak, to ja jakieś 25 lat temu, kiedy zaczynałam pracę jako dziennikarka motoryzacyjna! Zmienił się kolor włosów, ale pasja do samochodów pozostała – podpisała zdjęcie Wojciechowska

W sekcji komentarzy posypały się słowa uznania. Fani napisali, że córka Martyny – Marysia jej do niej bardzo podobna. Część Internautów przyznała, że patrząc na zdjęcie Wojciechowskiej z przeszłości uważają, że moda powraca.

Młoda Martyna patrzy prosto w obiektyw i ma na sobie czarny crop top z Adidasa, oraz dżinsowe spodenki.

Moda widzę, że wróciła 100%.

Ale jaka figura, pięknie.

OMG myślałam że to twoja córka Marysia.

Jak Marysia 😍 tylko córka ma jasne oczy – czytamy

Jak myślicie, Martyna dobrze by wyglądała w ciemnych włosach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Martyna Wojciechowska pokazała kolejny TALENT córki. „Nie mogę uwierzyć jak ona to robi”

Wojciechowska i Kossakowski już po ŚLUBIE?

Przemek Kossakowski pokazał, jak spędza czas z Martyną Wojciechowską: „Jestem szczęściarzem”

Martyna Wojciechowska uśmiecha się do fotoreporterów.

Martyna Wojciechowska, fot. AKPA/AKPA

Martyna Wojciechowska cała na beżowo na imprezie branżowej.

Martyna Wojciechowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA