Kiedy ujawnili swój związek mówiło się, że są dla siebie stworzeni. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzyli duet doskonały. Jednak ich małżeństwo trwało tylko 3 miesiące! Para po miesiącach oczekiwań w końcu będzie mogła się spotkać w sądzie. Pierwsza rozprawa rozwodowa już wyznaczona!

Rozwód Wojciechowskiej i Kossakowskiego już wkrótce

Jak dowiedział się „Fakt” pomimo złożenia pozwu na początku tego roku dopiero teraz wyznaczono termin rozprawy. Byli małżonkowie spotkają się w sądzie już 26 lipca. Nie wiadomo, czy będzie to rozwód z orzeczeniem o winie, czy też podróżnicy dogadali się by załatwić to polubownie. Przypomnijmy jednak, że dla Martyny rozstanie było dużym zaskoczeniem.

Przemek Kossakowski KOŃCZY karierę?! „Nie wiem czy w ogóle wrócę”

„Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi” – napisała wtedy Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska chce CHRONIĆ swoją córkę przed Kossakowskim!

Przypomnijmy, że Kossakowski i Wojciechowska zaczęli się spotykać w 2018 roku. Rok później zaręczyli się. W październiku 2021 roku wzięli ślub, a w lipcu 2021 roku wyszło na jaw, że para nie jest ze sobą od przeszło 6 miesięcy.

 

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska na Balu TVN

scena z: Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski

scena z: Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

przemek-kossakowski-martyna-wojciechowska-pt-03-wynik