Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się. Niecały rok temu wzięli piękny ślub, ale niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Jak komentuje to podróżniczka?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się?!

Martyna Wojciechowska zapytana o rozstanie z Przemysławem Kossakowskim

Informator „Pudelka” ujawnił, że para rozstała się niedługo po ślubie:

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące – donosi osoba z otoczenia pary.

Wojciechowska potwierdza rozstanie z Kossakowskim! Dodała wymowny komentarz na Instagramie

Dla Martyny Wojciechowskiej dzisiaj był bardzo ważny dzień. Wzięła udział w konferencji prasowej „40 dni do paraolimpijskiego Tokio”, na której oficjalnie ogłoszono, że została ambasadorką polskich paraolimpijek.

Dziennikarz „Faktu” podczas wydarzenia nawiązał do doniesień o rozstaniu podróżniczki. Zapytał o to, dlaczego nie obserwuje już Kossakowskiego na Instagramie.

Naprawdę bardzo doceniam, jak potrafisz zadać pytanie bardzo sprytnie i taktownie, żeby jednak dojść to tego tematu, o którym, no wiem, że masz ochotę od początku naszej rozmowy rozmawiać i właśnie o to zapytać. Znam cię na tyle. Ja z przyjemnością odpowiedziałabym na to pytanie, ale uważam, że dzisiaj jest tak szczególny dzień, który jest poświęcony kobietom, niezwykłym bohaterkom, jak już powiedziałam, dnia codziennego i bohaterkom zmagań sportowych, jest poświęcony paraolimpijkom i naprawdę nie ośmieliłabym się w tak wyjątkowym dniu kierować uwagi nie na nie, tylko na siebie. Wydaje mi się, że to, co w życiu jest najważniejsze to pokora i cisza – odpowiedziała.

Osobiste i poruszające wyznanie Martyny Wojciechowskiej. „Czy poroniłam kiedyś ciążę? Tak”

Myślicie, że w późniejszym czasie zabierze głos?

scena z: Martyna Wojciechowska, SK: Konferencja prasowa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego z udziałem Martyny Wojciechowskiej, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Martyna Wojciechowska, SK: Konferencja prasowa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego z udziałem Martyny Wojciechowskiej, , fot. Baranowski/AKPA

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska ściance

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska na Telekamerach

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska/fot. AKPA