Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański we wrześniu 2020 r. powitali na świecie syna Bastiana. Jakiś czas później para rozstała się w atmosferze skandalu, a na jaw wyszły nie tylko zdrady Fabijańskiego, ale również romans Maff z tajemniczym Mateuszem, operatorem kanału „Z Dvpy” i wschodzącą gwiazdą rapu, który na Instagramie figuruje jako „Blu3aby”.

Choć Maffashion nigdy oficjalnie nie potwierdziła związku, chętnie jeździła z Mateuszem na wakacje i miał on dobre relacje z jej synkiem, co potwierdził nawet sam Fabijański, gdy zapytaliśmy go, czy nie przeszkadza mu fakt, że Maff przedstawiła dziecku nowego chłopaka:

Nie, nie mam [z tym żadnego problemu – przyp. red]. Wierzę, że Bastek ma i będzie miał w nim fajnego kumpla.

TYLKO U NAS! Sebastian Fabijański o nowym partnerze Maffashion: „Wierzę, że Bastek będzie miał w nim fajnego kumpla”

Maffashion rozstała się z Mateuszem „Blue Baby”?!

Choć relacja Julii i Mateusza cały czas pozostawała poza mediami, a para unikała celebryckich eventów, ścianek czy wywiadów, teraz okazuje się, że ich relacja dobiegła końca. Jak zdradził informator Pudelka, para rozstała się jakiś czas temu, a „Blue Baby” przestał obserwować Maffashion na Instagramie (choć z kolei ona wciąż go followuje). Jednocześnie podkreślono, że celebrytka wcale nie rozpacza po rozstaniu:

To prawda, rozstali się. Maffashion nie chce komentować rozpadu relacji. Nic dziwnego, bo nigdy publicznie nie potwierdziła związku i trzymała go z dala od mediów. Julia jest teraz szczęśliwa.

Maffashion tłumaczy się z zawiłej relacji z Mateuszem

Mateusz „Blue Baby” odnosi się do rozstania z Maffashion. Mówi o Sebastianie Fabijańskim

Do informacji odniósł się również sam Mateusz, który na swoim Instagramie wyśmiał  informacje od „sekretnego informatora” Pudelka i przekazał, jak z jego perspektywy wyglądało rozstanie. W opublikowanej relacji podkreślił, że to on rzucił Maffashion!

A mój „informator” mówi:
Blue Baby decyzję (!) o rozstaniu podjął miesiąc temu… Nie była ona łatwa. Głównie ze względu na synka Julii, z którym miał super kontakt. „Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zbudować sami” – podkreśla.

Nawiązał też do Sebastiana Fabijańskiego i zdradził, że jest mu winien przeprosiny:

Mateusz uważa również, że najbardziej zabawne jest to, że ten „zły” Fabijańsk wydaje się nie być tym, kim Julka próbowała wmówić mu, że jest. „W związku z tym, że ślepo powielałem te negatywną narrację przeciwko Sebastianowi, czuję, że powinienem o tym wspomnieć. A nawet przeprosić.”

Szykuje się nowa afera?

IG: blu3aby

IG: blu3aby

Maffashion wypoczywa w Grecji z Mateuszem, operatorem kanału „Z Dvpy”?!

pasekkozak