Matka Britney Spears po raz pierwszy wypowiada się po tym, jak nie została zaproszona na ślub córki. Britney żałuje, że nie było jej na ślubie?

A jednak! Britney Spears wyszła za mąż. Oto szczegóły!

Lynne Spears zabrała głos

W czwartek (9 czerwca) 40-letnia gwiazda pop’u poślubiła swoją długoletnią miłość Sama Asghari. Przed zaślubinami ujawniono, że rodzice Britney – mama Lynne i tata Jamie Spears wraz z młodszą siostrą Jamie Lynn Spears nie zostali zaproszeni. Doniesiono również, że zaproszono starszego brata Bryana Spearsa, jednak ostatecznie on także nie uczestniczył w wydarzeniu.

A jednak! Britney Spears wyszła za mąż. Oto szczegóły!

Po ślubie Britney udostępniła na swoim Instagrmie kilka zdjęć i filmów z jej wielkiego dnia. Kiedy udostępniła post, Lynne, jej matka postanowiła skomentować post:

Wyglądasz promiennie i tak szczęśliwie! Twój ślub to ślub marzeń! A wyprawienie go w domu sprawia, że jest tak sentymentalny i wyjątkowy! – Lynne napisała, według Pop Crave. Bardzo się cieszę z twojego powodu! Kocham cię!.

BYŁY MĄŻ Britney Spears WTARGNĄŁ na jej ślub! „Jestem tutaj, aby rozbić wesele”

Jej siostra nie skomentowała ślubnych postów Britney, ale pod każdym zostawiła „serduszko”. Czy ciepła reakcja matki Spears sprawi, że pożałuje, że ich nie zaprosiła?