Britney Spears i Sam Asghari są oficjalnie małżeństwem! Plotki potwierdziły się i para wzięła ślub wczoraj w intymnej ceremonii.

Britney Spears i Sam Ashgari pobrali się

Wczoraj serwis TMZ poinformował, że Britney i Sam pobiorą się! Ponieważ para chciała do samego końca utrzymać swój ślub w tajemnicy nie było z ich strony żadnego potwierdzenia. Dziś jednak możemy już oficjalnie poinformować, ze Spears oficjalnie jest żoną Sama.

Britney Spears wyszła za mąż

Wiele źródeł poinformowało, że na ślub przybyło około 60 gości, w tym Drew Barrymore, Madonna, Paris Hilton i Kathy Hilton.

Britney miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Donatellę Versace i poszła do ołtarza przy piosence Elvisa Presleya „Can’t Help Falling in Love.”.

Britney Spears weźmie dziś ślub?! Zaprosiła tylko brata!

Britney zaczęła planować i marzyć o swoim ślubie wkrótce po tym, jak zaręczyła się w listopadzie – powiedział Informator. To dla niej wielka sprawa, że w końcu może wyjść za mąż. Chce, żeby było idealnie.

Sam i Britney zaczęli się spotykać, jak spotkali się na planie jej teledysku „Slumber Party” w 2016 roku. Ogłosili swoje zaręczyny we wrześniu 2021 roku.

Podobno ślub i wesele było bardzo udane jednak miał miejsce jeden nieprzyjemny incydent o którym możecie przeczytać TUTAJ. Britney za wszelka cenę unikała paparazzi i zasłaniała się przed fleszami. Fotoreporterzy jedynie sfotografowali jedynie Sama w ich ślubnym aucie.

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Credit line: PRJ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears i Sam Asghari Fot.The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*EXCLUSIVE*Credit line: The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA –  Credit line: PRJ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Credit line: Vasquez-Max Lopes / BACKGRID / Backgrid USA / Forum