Britney Spears zaskoczyła wszystkich i w tajemnicy przed światem 9 czerwca postanowiła poślubić swojego narzeczonego Sama Asghari. Ceremonia odbyła się w posiadłości gwiazdy w Los Angeles, jednak nie obyło się bez przykrego incydentu.

Britney Spears weźmie dziś ślub?! Zaprosiła tylko brata!

Były mąż Britney Spears wtargnął na jej ślub by przerwać ceremonię

Na teren posiadłości Britney wtargnął jej były mąż Jason Alexander, z którym gwiazda stanęła na ślubnym kobiercu w 2004 roku w Las Vegas, jednak ich małżeństwo zostało anulowane po 55 godzinach.

Mężczyzna nagrywając i relacjonując całe zdarzenie na Instagramie deklarował wszystkim napotkanym osobom, że przybył przerwać ceremonię:

To moja pierwsza żona, moja jedyna żona. Jestem jej pierwszym mężem. Jestem tutaj, aby przerwać ślub! – krzyczał na nagraniu.

Ostatecznie błąkający się po korytarzach posiadłości piosenkarki i wykrzykujący jej imię Jason został zatrzymany przez ochronę, a jakiś czas później na miejscu pojawiła się policja. Mężczyźnie postawiono zarzuty wtargnięcia oraz wandalizmu i został aresztowany. Jednocześnie jak udało się ustalić portalowi TMZ, Jason Alexander ma już nakaz aresztowania w innym hrabstwie za kradzież, brał również udział w zamieszkasz pod Kapitolem w styczniu 2021 roku.

Całą sprawę skomentował adwokat Britney, Mathew Rosengart:

Osobiście współpracuję z departamentem szeryfa, aby zapewnić, że pan Alexander będzie agresywnie ścigany w najszerszym zakresie prawa.

Rosengart zapewnił również, że Britney Spears jest bezpieczna, a zagraniczne media donoszą, że wtargnięcie Jasona nie wpłynęło na przebieg ceremonii.

Całość relacji Jasona na nagraniu poniżej.

Britney Spears ZNOWU WYDZIWIA! Tłumaczy się z braku makijażu na twarzy…

Police Rush to Britney Spears’ Wedding as Ex-Husband Jason Alexander Crashes It, Backgrid USA / Forum

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears obcięła włosy

Britney Spears obcięła włosy

Britney wymienia żarówkę, fot. Instagram @britneyspears

Britney wymienia żarówkę, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears walczy w sądzie

Britney Spears problemy

Britney Spears znowu nago na Instagramie. Fani przerażeni