Początek lutego to dla księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka to wyjątkowy czas. 9 lutego na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Informacja znalazła się na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie. Również Eugenia przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Księżniczka Eugenia wspomina bajkowy ślub. Pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia

Księżniczka Eugenia urodziła. Jak nazwała dziecko?

Eugenia opublikowała wówczas czarno-białe zdjęcie swojej dłoni, dłoni męża i syna. Choć po narodzinach podano do publicznej informacji, o której i w jakim szpitalu przyszło na świat dziecko, to nie ogłoszono, jak para postanowiła nazwać syna. Czyżby tajemnica została zdradzona?

Imię miała zdradzić Sara Ferguson, matka księżniczki Eugenii. Księżna Yorku od jakiegoś czasu publikuje na Instagramie nagrania, na których czyta bajki najmłodszym. Ostatnie nagranie, jakie zamieściła, dało do myślenia internautom. Również tabloid „New Idea” zwrócił uwagę na pewien szczegół.

Na stoliku, przy którym siedzi księżna znalazła się książka dla dzieci „Arthur Fantastic”, której Ferguson jest współautorką, a która pojawiła się w księgarniach 2018. Wiele osób uznało, że to nie przypadek, a książką Ferguson chciała przekazać, że jej wnuk dostał na imię Arthur. To imię jeszcze przed narodzinami dziecka było bardzo często typowane przez bukmacherów. Myślicie, że faktycznie Eugenia i Jack tak nazwali swojego syna?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sarah Ferguson (@sarahferguson15)


ZOBACZ TEŻ:

Księżna Kate wściekła się na księżniczki Beatrice i Eugenię – poszło o Williama

Księżniczka Eugenia pokazała dużą bliznę na plecach. „Bądźmy dumni z naszych blizn”

Księżniczka Eugenia z mężem Jackiem.

księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank/fot. Instagram/princesseugenie

Księżniczka Eugenia pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia z mężem.

księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank/fot. Instagram/princesseugenie