Candy Spelling (77 l.), która raczej nie narzeka na brak funduszy, została mocno skrytykowana przez amerykańskie media, że rzekomo nie chce pomóc swojej córce i wnukom. Okazuje się jednak, że Candy Spelling znalazła jej miejsce do zamieszkania, ale podobno aktorka „Beverly Hills 90210” odmówiła. Według informatorów sytuacja aktorki i jej relacji m.in. z matką jest „bardziej skomplikowana” niż mogłoby się to wydawać.

Przyjaciele zaniepokojeni stanem Tori Spelling

Według nowego raportu, który stworzyło Page Six, Tori Spelling (50 l.) ma duże problemy finansowe po tym, jak jej mąż, Dean McDermott, ogłosił rozstanie po 17 latach małżeństwa. Od tego czasu Tori była fotografowana m.in. podczas pobytu w tanim motelu, a teraz została sfotografowana z 5-tką dzieci w „domu na kółkach”.

Jednym z problemów jest to, że Tori nie rozmawia z nikim […] Do tego Tori próbuje sprawić, by Candy wyglądała na złą osobę, wyznaje źródło w rozmowie z Page Six.

Tori Spelling nie chce niczyjej pomocy

Według doniesień Candy Spelling płaciła za czynsz za poprzedni dom Tori, z którego aktorka była zmuszona się wyprowadzić z powodu poważnego problemu z czarną pleśnią, która powodowała choroby u całej rodziny.

Tori Spelling mieszka z dziećmi w domu na kółkach

Jednak ten związek matki z córką jest wyjątkowo skomplikowany. Candy Spelling oskarżyła Tori o spowodowanie śmierci swojego ojca, a jej męża, a Tori w odwecie zabroniła się jej kontaktować z wnukami, „Pewnego dnia moja córka zdecydowała, że nie będzie więcej rozmawiać z moim mężem, mną i bratem i tak to trwa przez ostatnie 4 lub 5 lat […] Właściwie to zabiło mojego męża. Po prostu nie chciał po tym żyć.”, powiedziała Candy w 2009 roku.

Tori Spelling fot.The Mega Agency / Forum