Tori Spelling (50 l.) i jej 5-tka dzieci mieszkają teraz w kamperze na kempingu w hrabstwie Ventura w Kalifornii. Informacja o jej nowym miejscu pobytu trafiła do sieci po tym jak gwiazda „Beverly Hills, 90210” niedawno przeniosła swoje dzieci (Liama (16 l.), Stellę (15 l.), Hattie (11 l.), Finna (10 l.) i Beau (6 l.)) do taniego motelu.

 

Na zdjęciach z dziennika Daily Mail widać rodzinę siedzącą na zewnątrz w kręgu krzeseł ogrodowych i obserwującą zachód słońca nad Oceanem Spokojnym, a także Tori Spelling wysiadającą z przyczepy.

Rodzina prowadzi iście kempingowe życie z lodówką turystyczną pod ręką, przenośnymi palnikami, składanym stołem. Tori Spelling została również sfotografowana, jak wiesza wyprane ubrania na sznurku przyczepionym do drzewa.

Tori Spelling mieszka z dziećmi w kamperze

Pomimo niecodziennej, jak na gwiazdę telewizji i córkę multimilionera sytuacji, dzieci Spelling wydawały się być w świetnych nastrojach.

W ostatnich tygodniach Tori Spelling próbowała znaleźć miejsce dla siebie i dzieci po wyprowadzce z wynajmowanego domu z powodu „ekstremalnej” inwazji czarnej pleśni.

Przyjeciele zaniepokojeni stanem Tori Spelling

W zeszłym miesiącu przeniosła się z dziećmi do motelu za 100 dolarów za noc w okolicach Los Angeles. Jednak zaledwie kilka dni później cała 6-stka przeprowadziła się do domu jednego z przyjaciół.

Tori Spelling, Credit line: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / The Mega Agency / Forum

Tori Spelling Fot. Forum, Capital pictures, IS/MPI

Fot. Forum, Capital pictures, IS/MPI

Fot.Tori Spelling, Jason Priestley, Gabrielle Carteris, Ian Ziering, Jennie Garth and Brian Austin Green