Tori Spelling świętowała swoje 50. urodziny z przyjaciółmi i rodziną podczas kameralnego spotkania w Caviar Kaspia w zachodnim Hollywood w poniedziałek wieczorem.

Gwiazda serialu „Beverly Hills 90210” na tę okazję wybrała szmaragdową, haftowaną suknię i złote buty na platformie od Gucci. Wyglądała świetnie!

Tori Spelling wydała na nową twarz ok. 400 tysięcy złotych

Wśród tych, którzy świętowali z Tori, byli jej matka, Candy Spelling, jej mąż, Dean McDermott, gwiazda reality show Josh Flagg i jej była koleżanka z planu Jennie Garth. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie selfie z Tori Spelling, które połączyła ze zdjęciem, gdy obie nie miały jeszcze 20 lat!

Tori Spelling świętowała 50. urodziny!

Gwiazda wydała huczną imprezę, niedługo po tym, jak w sieci pojawiły się informacje na temat jej problemów zdrowotnych. A także głośno komentowanych problemów związanych z niebezpieczną „czarną pleśnią”, którą znaleziono w jej domu, w którym mieszka z małymi dziećmi. Dopóki jej nie odkryto cała rodzina borykała się z problemami zdrowotnymi, których nie można było wyjaśnić.

Tori Spelling wygląda teraz jak Khloe Kardashian!

Tori Spelling wraz z Deanem McDermottem (56 l.) mają pięcioro dzieci: córki Stellę Doreen (14 l.) i Hattie Margaret (11 l.) i synów Liama Aarona (16 l.), Finna Daveya (10 l.) i Beau Deana (6 l.).

 Tori Spelling, Credit line: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / The Mega Agency / Forum

Tori Spelling fot. Forum/Backgrid

Tori Spelling Fot. Forum, Capital pictures, IS/MPI