Maye Musk, 71-letnia matka Elona Muska, mimo dojrzałego wieku wciąż jest aktywna zawodowo. Jako 69-latka została ambasadorką CoverGirl. Pracuje jako dietetyczka, pisze książki i jest postrzegana jako influencerka.

Dziewczyna Elona Muska potwierdza CIĄŻĘ? Dodała KOLEJNE zdjęcie

Maye Musk, matka Elona Muska, opowiada o przemocy ze strony męża

W rozmowie z Page Six matka Elona wspomina swoją młodość – lata, gdy była żoną Errola Muska, kiedy na świecie pojawiły się ich dzieci (Maye i Errol mieli ich trójkę). Urodzona w Kanadzie Maye przeprowadziła się z rodzicami do RPA. Tam poznała swego przyszłego męża – była wtedy w liceum. W 1970 roku wyszła za mąż. Jak mówi, jej partner był agresywny jeszcze zanim został jej mężem, ale po ślubie wszystko miało się zmienić.

Ona urodzi DZIECKO Elona Muska?!

Tymczasem było coraz gorzej. Mąż, który był inżynierem, bił Maye i znęcał się nad nią psychicznie. Do jednego z ataków jego wściekłości doszło podczas imprezy. Przyjaciele kobiety zabrali ją do jej matki, która nie miała pojęcia, o tym, co działo się w domu córki.

Jak wspomina matka Elona, prawo nie pozwalało jej wtedy rozwieść się. W końcu w 1979 roku odeszła od męża – oprawcy i zaczęła nowe życie.

Errol Musk, ojciec Elona, ma dziecko z własną pasierbicą

Jako dojrzała kobieta, wtedy już matka, Maye zrobiła dyplom z dietetyki – miało to już miejsce po przeprowadzce do Toronto. Dziś Maye jest postrzegana jako jedna z ikon feminizmu. Kobiety podziwiają ją za entuzjazm i energię, za to, że – choć jest już w wieku emerytalnym – wciąż jest aktywna i piękna. Sami zobaczcie – styl mamy Elona jest naprawdę genialny.

Maye Musk, fot. JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Mama Elona Muska, Maye Musk, fot. JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

2017 rok: Elon Musk z matką, Maye Musk, fot. Danny Moloshok / Reuters / Forum

Maye Musk, fot. JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.  JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum