Grimes, czyli tak naprawdę Claire Boucher (31 l.), opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało wielkie poruszenie. Internauci podejrzewają, że partnerka milionera Elona Muska (48 l.) jest z nim w ciąży!

Errol Musk, ojciec Elona, ma dziecko z własną pasierbicą

Grimes – kim jest?

Grimes jest kanadyjską piosenkarką, kompozytorką, producentką muzyczną i artystką wizualną. Zadebiutowała w 2010 roku, kiedy wydała płytę „Geidi Primes”. Jeszcze tego samego roku pojawił się jej drugi album – „Halfaxa”. W 2011 roku występowała przed Lykke Li, ale też pracowała nad nowym materiałem. Rok później ogłosiła, że podpisała kontrakt z wytwórnią 4AD, która w lutym 2012 wydała jej trzeci album „Visions”. Obecnie na koncie ma cztery płyty, a ostania to „Art Angels”.

Grimes – życie prywatne

Grimes od maja 2018 roku spotyka się z Elonem Muskiem, miliarderem i przedsiębiorcą, założycielem takich firm jak PayPal czy Tesla. Czyżby teraz swoją miłością mieli podzielić się z jeszcze jedną osobą? Grimes dodała na Instagram nagie zdjęcie. Na jej brzuchu widnieje sylwetka dziecka, co może sugerować, ze piosenkarka jest w ciąży.

Nie wiadomo, czy faktycznie w ten nietypowy sposób przekazała światu radosną nowinę, czy być może zdjęcie ma promować nadchodzącą płytę „Miss Anthropocene”, któa ma ukazać się 21 lutego.

To byłoby szóste dziecko Muska. Milioner ma już piątkę dzieci z pierwszego małżeństwa z kanadyjską pisarką Justine Wilson, z którą rozwiódł się w 2008 r. po ośmiu latach małżeństwa.

ZOBACZ TEŻ:

Elon Musk poleciał specjalnie do Rio, żeby zobaczyć Dakotę Johnson w bikini

North West podbija TikToka. Córka Kim Kardashian będzie wielką gwiazdą?

Synowie Megan Fox są wychowywani bez zwracania uwagi na płeć – mama kupuje im sukienki i różowe buty (ZDJĘCIA)

 

Elon Musk i Grimes spodziewają się dziecka?/ fot. Forum

Elon Musk i Grimes spodziewają się dziecka?/ fot. Forum

Elon Musk i Grimes spodziewają się dziecka?/ fot. Forum