Mąż Natalii Siwiec pokazał buzię córeczki Mii (Instagram)

siwiec-glowne-R1 siwiec-glowne-R1

Tegorocznego Sylwestra rodzina Natalii Siwiec nie świętowała na wielkim balu, ale w kameralnej atmosferze. Do Mariusza Raduszewskiego, jego żony i córki Mii dołączył syn Raduszewskiego z poprzedneigo związku.

Cała czwórka pozowała wspólnie do noworocznego zdjęcia.

Natalia Siwiec pokazała choinkę, a pod nią małą Mię (Instagram)

Przy okazji tata pokazał buzię córeczki – przysłoniętą filtrem z okularów i słodkich usteczek.

Mimo filtrów widać, że Mia jest słodka i ładnie rośnie.

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ciul tam z dzieckiem- dziecko jak dziecko… Ale ten jej facet jest poprostu O-KRO-PNY. Ma w sobie coś takiego ze nie tknela bym go nawet kijem wygląda jak taka żmija, jaszczur, poprostu odrażający typ od ktorego odrazu chce sie uciekać. Do tego mentalnośc i zachowanie typowego tępego koksa z siłowni więc podwójna porażka, 4 razy nie i czerwona kartka.

Fota fajna, syn konkubenta ładny. Natalka swoj kulfoniasty nochal zaslonila .

Ten “mąż” Siwiec “dodpala powłóczystą” jak Flynn Ryder z “Zaplątanych”

Widać że jest między nimi chemia, o której wy nie macie pojęcia chyba…

Maz Natali uszy sobie zrobil mial wielkie radary a terzaz przyklapniete przy glowie podcieli zszyli i ma odrazu zuca sie w oczy.

A ja moge powiedzieć ze ten jego syn jest baaaardzo przystojny

Syn taki sam kurdupel? Czy moze trochę wyższy od tatusia?

Mogę powiedzieć, że jej zazdroszczę: ma faceta, dziecko, jest młoda, ładna i bogata.

Super😊

Nie mogę się przekonać do tej Natalii. Oglądałam ja bodajże w Kossakowski, byc jak… No cóż, nie popisala się tam. Mało błyskotliwa, próżna dziewucha. Nie ma klasy. Może się trochę wyrobila i nabrała oglady bo w tym programie to jak taka Grażyna miss dyskoteki na zadupiu. Niekorzystnie ja tam pokazali.

Super zdjęcie!

Fajna rodzinka! Dużo zdrowia i szczęścia dla nich wszystkich 🙂

Ladny ten syn

“Najlepszy rok w tym roku….” a kto umarł ten nie zyje..:-D

Widać że Natalia jest blisko z synem Mariusza, oczywiście w ścisłych – relacjach- rodzinnych, znając jej zrytą banie 🙂

gość, 01-01-18, 10:53 napisał(a):twarz tego bajsruga pokazała sama, bachor jak bachor. Będzie brzydki jak matka sprzed operacji plastycznych. Nochal jak kutas czarownika, małe usta, oczy małe z opadającymi powiekami, pucołowata japa. Ona się zawsze może zoperować, ty głupia się urodziłaś i głupia umrzesz.

twarz tego bajsruga pokazała sama, bachor jak bachor. Będzie brzydki jak matka sprzed operacji plastycznych. Nochal jak kutas czarownika, małe usta, oczy małe z opadającymi powiekami, pucołowata japa.