Najnowszy film reżysera „Underdoga”, Macieja Kawulskiego „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w kinach już 3 stycznia. O tej produkcji mówi się już od dawna – po pierwsze powstała na faktach, a po drugie zagrały w nim: Natalia Siwiec i Natalia Szroeder.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” kiedy będzie w kinach?

Dzisiaj wyszedł pierwszy zwiastun filmu! Już po 2-minutowym materiale można zobaczyć, że film będzie mocny. Fabuła opiera się na historii gangstera, dla którego liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a zarazem chce wejść w świat mafii. Głównego bohatera zagrał Maciej Kowalczyk.

Natalia Siwiec jak Doda i Marina. Postawiła na ich PROJEKTANTA

Poza tym w obsadzie zobaczymy: Jana Frycza, Janusza Chabiora, Adama Woronowicza, Natalię Szroeder i Natalię Siwiec…

Natalia Siwiec pochwaliła się zwiastunem na swoim profilu instagramowym:

Moi kochani w tym roku spełniło się moje największe marzenie! Zagrałam w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” z samymi świetnymi aktorami. Granie Wioli było dla mnie ogromnym wyzwaniem i do dziś nie mogę w to uwierzyć. To skrócony trailer filmu. Jeśli macie ochotę zobaczyć go w całości, link w Bio. Dziękuje @kawul_ksw za to że we mnie uwierzyłeś i dałeś mi tę sznsę❣️ – napisała Siwiec.

Fani już nie mogą się doczekać filmu. My tak samo czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć Natalię Siwiec na wielkim ekranie. Przypomnimy, że Natalia wystąpiła już w Teatrze Sabat – Małgorzaty Potockiej.

  • Natka bomba👌 Gratulacje dziewczyno
  • Wow jestem mile zaskoczona 🙂 Natalia ❤️
  • Ooo to może być świetne kino. Dobra obsada. No i Twój debiut. Brawo Natalia 👌
  • Cudownie! Nie mogę się doczekać! 🔥💣🖤
  • Nie mogę się doczekać 💕
  • Gratulacje😆 czekam na ten film z niecierpliwością. Obsada aktorska level hard

Natalia Siwiec w jednej kreacji na dwóch imprezach. Błyszczała z daleka!