Konkurs „Biologiczna Bzdura Roku” jest pomysłem biologa, Łukasza Sakowskiego. Konkurs powstał z myślą o tym, aby piętnować osoby, które wypowiadają się głośno na temat zdrowia, medycyny, dietetyki, czy psychologii, a nie mają o tym pojęcia.

Biologiczna Bzdura Roku 2019

W tym roku konkurs ma szansę wygrać Natalia Siwiec. Dzięki wpisowi na Instagramie o promieniowaniu UV, gwiazda została dostrzeżona przez biologa, Sakowskiego.

Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry – napisała Natalia Siwiec.

Jessica Mercedes na ślubie mamy – ciotki dostaną zawału na widok influencerki

Wpis ten spotkał się z ogromną krytyką. Natalia musiała usunąć najbardziej kontrowersyjne zdanie z opisu.

Natalia Siwiec zagrała w filmie. Jest ZWIASTUN!

View this post on Instagram

Kocham podróże. A odkąd jestem mamą, kocham je jeszcze bardziej. To wspaniałe móc pokazać małej istotce cały świat! Przy okazji oczywiście dbam o jej delikatną skórę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego. Zawsze mam przy sobie krem Derma Eco Baby Sun. I nieważne, czy jesteśmy na egzotycznej plaży(tu sprawdziła nam się mała pojemność), w ogrodzie obok domu czy placu zabaw 👌🏼 To w 100% naturalny krem z filtrem mineralnym, który nie przenika przez skórę!!!! Produkt nadaje się dla dzieci już od pierwszego dnia życia(używałyśmy ich już na naszej pierwszej wyprawie w Meksyku), dla kobiet w ciąży oraz karmiących. @derma_polska w swojej ofercie ma także produkty dla dorosłych z bezpiecznymi filtrami chemicznymi. Niedawno dowiedziałam się, jak wielkie spustoszenie w organizmie mogą wyrządzić filtry przenikające i unikam ich jak ognia!!!!!! Sezon na opalanie się zbliża, wiec jeśli macie ochotę zajrzyjcie do sklepu @4organic! Z kodem: ekomama zgarniecie 15% zniżki na całe zamówienie (promocja dotyczy całego asortymentu i trwa do 28.05).Wybierajcie spośród naturalnych kosmetyków i cieszcie się wiosną – tak jak my:)

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Kolejnym nominowanym jest podróżnik, Wojciech Cejrowski.

Szczepionki wiadomo, że zabijają. W znaczącym procencie zawierają trucizny – powiedział Cejrowski.

No to zaczynamy z oficjalnymi już nominacjami do Biologicznej Bzdury Roku 2019, które wezmą udział w głosowaniu. Pierwsza oficjalna nominacja dla Wojciecha Cejrowskiego.

Gepostet von To tylko teoria am Freitag, 29. November 2019

Z kolei Jessica Mercedes została nominowana za słowa:

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Ma właściwości ochronne, stanowi tarczę odbijającą negatywne wibracje zawiści. Woda kryształowa wzmacnia pamięć, nadaje jasności myślom, podnosi nastrój, ułatwia koncentrację.

Trzecia oficjalna nominacja do Biologicznej Bzdury Roku 2019 dla Jessici Mercedes.

Gepostet von To tylko teoria am Dienstag, 3. Dezember 2019

Nominowana została również polityk, Ewa Kopacz. Łukaszowi Sakowskiemu nie spodobało się stwierdzenie:

Kolejna oficjalna nominacja do Biologicznej Bzdury Roku 2019, która weźmie udział w głosowaniu, dla byłej premier Ewy…

Gepostet von To tylko teoria am Donnerstag, 5. Dezember 2019

Natalia Siwiec jak Doda i Marina. Postawiła na ich PROJEKTANTA