Gdy Nicki Minaj (37 l.) poinformowała fanów, że kończy karierę – odrobinę przycichło o raperce. Minaj zapowiedziała, że teraz chce skupić się na rodzinie i mężu. Artystka poleciała do Trynidadu na coroczną imprezę karnawałową.

Brat Nicki Minaj SKAZANY za gwałt na nastolatce!

Nicki Minaj szaleje na karnawale

Nicki Minaj jest gotowa na karnawałowe szaleństwo w rodzinnym Trynidadzie. Raperka razem ze swoim mężem Kenneth’em Petty, przyleciała w rodzinne strony prywatnym odrzutowcem.

Nicki nawet na emeryturze nie zmieniła swojego scenicznego wizerunku. Gwiazda dalej kocha odważne kolory i obcisłe ubrania, które odsłaniają więcej ciała, aniżeli przykrywają. Jednak karnawał jest od tego by zaszaleć, co Nicki wzięła do siebie.

Ewolucja stylu Nicki Minaj, czyli z cyklu „Mogło być gorzej”

Tym razem postawiła na bogato zdobiony strój, który idealnie wpisywał się w klimat karnawałowy. Założyła gorset zdobiony klejnotami i skrzydła w różnych odcieniach fioletu i błękitu. Wokalistka zadbała również o ozdobienie całego ciała.

Ostatnie miesiące musiały być wyczerpujące psychicznie dla Nicki Minaj. Jej brata skazano na 25 lat więzienia za gwałt na nastolatce. Proces ciągnął się od 2017 roku, ale w końcu sprawiedliwości stało się zadość. Raperka nie pojawiła się na ostatniej rozprawie brata. Zamiast tego wysłała list, w którym wychwalała brata jako osobę spokojną i bezinteresowną.

Minaj od początku broniła niewinności brata, jednak gdy ostatecznie został skazany – Nicki postanowiła polecieć na karnawał.

View this post on Instagram

Proud Trini 🇹🇹

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

View this post on Instagram

Trini to di 🦴

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Fani zaczęli plotkować o ciąży Minaj, po tym jak raperka udostępniła wideo na swoim Instagramie, na którym widać jak jej mąż masuje brzuch artystki. Ten gest miał przekonać fanów, że oboje spodziewają się dziecka.

View this post on Instagram

🇹🇹

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Dalej jest w formie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nicki Minaj już po ŚLUBIE. Wyszła za KRYMINALISTĘ

Nicki Minaj KOŃCZY karierę! 36-letnia gwiazda przechodzi na muzyczną emeruturę

Cardi B ma nową, FATALNĄ fryzurę. Wygląda jak Nicki Minaj

Nicki Minaj

Fot.Newscom

Nicki Minaj

Fot.Newscom