Sylwia Peretti w nocy z 14 na 15 lipca straciła 24-letniego syna Patryka, który zginął w wypadku samochodowym. Mężczyzna jadąc z ekstremalną prędkością w terenie zabudowanym stracił panowanie nad kierownicą, dachował i uderzył w betonowy murek okalający ścieżkę dla pieszych. Jak wykazało śledztwo, to właśnie syn celebrytki był za kierownicą, a razem z nim zginęła trójka jego kolegów. Jakiś czas później media obiegła informacja, że u Patryka wykryto 2,3 promila alkoholu we krwi oraz 2,6 promila w moczu.

Od tamtej pory celebrytka nie może poradzić sobie ze stratą ukochanego syna. Od momentu wypadku rzadko pojawia się w mediach społecznościowych, a gdy już zdecyduje się opublikować post, jest on skierowany do zmarłego syna. Do tej pory udzieliła tylko jednego wywiadu na ten temat, a wszelkie informacje o stanie jej zdrowia przekazywał manager Peretti.

Kolejny post Sylwii Peretti łamie serce. Tym razem wspomniała o partnerze Łukaszu

Mąż Sylwii Peretti wspomina o swojej żonie w nowym poście. Jak wyglądają ich relacje po śmierci Patryka?

W tym najgorszym okresie jej życia stale towarzyszy jej mąż, Łukasz Porzuczek. Jakiś czas temu celebrytka opublikowała instagramowy post, w którym dziękowała mężczyźnie za ogrom wsparcia i miłości:

Mój mąż jest Aniołem, który został mi dany by przeprowadzić mnie przez piekło na ziemi.
Jestem o tym przekonana. Żadne słowa nie będą miały takiej wartości, jaką chciałabym wyrazić mówiąc o Łukaszu, więc nie będę nawet próbować… Po ostatnich kilku miesiącach wiem napewno, że bez niego nie dałabym rady. Gdyby nie On, nie byłoby mnie. Nadal walczę o każdy dzień, a On nadal wytrwale trzyma mnie za rękę 🥺 za co dziękuję. Wiem, że obiecał Patrykowi, a on zawsze dotrzymuje słowa i jako jedyny trwa. Tworzyliśmy w trójkę rodzinę. Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi „po przejściach”.Byliśmy jednością. Teraz jestem niekompletna, teraz jesteśmy osieroconymi rodzicami którzy walczą, by przeżyć każdy kolejny dzień. A ja? Mam teraz dwa Anioły 💕 W niebie i na ziemi – pisała.

Teraz mąż Sylwi Peretti zabrał głos, czym wywołał ogromne poruszenie wśród fanów gwiazdy „Królowych życia”. Mężczyzna opublikował wspólne, archiwalne zdjęcie z Tajlandii, na którym pozuje z ukochaną żoną i obydwoje przytulają się do słonia. Podkreślił, że są dla siebie nawzajem oparciem i darzą się ogromnym uczuciem:

Moja inspiracja, siła, opoka, miłość i najlepsza przyjaciółka w jednym – napisał pod zdjęciem.

Internauci zachwycili się tym wyznaniem oraz wyrazili tęsknote za Sylwią:

  • Bardzo tęsknię za Panią Sylwią na Insta 😢 za tym jej dzień doberek za jej śmiechem i za nią całą. Za każdym razem gdy P.Sylwia wstawi posta nie ma momentu abym nie płakała
  • Jak pięknie się czyta komentarze z miłymi słowami. Bądź jej siła, opieka i najlepszym przyjacielem!
  • Dużo miłości i siły dla was
  • Tęsknię za Panią Sylwią.Za Tym Dzień Dobry..
  • Taka żona to skarb❤️choć patrząc na to jak Pan dba o żonkę to ta opiekuńczość działa w obie strony

Pojawiły się kłopoty w śledztwie ws. wypadku syna Sylwii Peretti. Nie mogą zamknąć sprawy

IG: lukaszporzuczek

pasekkozak

Sylwia Peretti pokazała, jak spędzała święta bez syna

Sylwia Peretti pokazała, jak spędzała święta bez syna

Sylwia Peretti dziękuje partnerowi Łukaszowi za wsparcie 

Sylwia Peretti dziękuje partnerowi Łukaszowi za wsparcie

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

scena z: Sylwia Peretti, Łukasz Porzuczek, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Sylwia Peretti, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Premiera filmu: " Dziewczyny z Dubaju". Dody nie było, ale nie zapomniały o niej...

Sylwia-Peretti fot. AKPA/Piętka Mieszko