Megan Fox (36 l.) powróciła na Instagram. W swojej pierwszym i jak na razie jedyny poście twierdzi, że żadne osoby trzecie nie były zaangażowane w rzekomy rozpad związku między nią a Machine Gun Kellym (32 l.). Aktorka „Transformersów” wróciła w niedzielę na Instagram, tylko po to aby wyjaśnić różne doniesienia, że jej narzeczony jest niewierny?

Kobiety na całym świecie załamane, „Jeśli nawet ona jest zdradzany, co z nami?”

W sieci nagromadziło się artykułów i postów z teoriami o zdradzie MGK podczas weekendu Super Bowl 2023, po tym jak Fox udostępniła tajemniczy post na Instagramie, przestała obserwować swojego narzeczonego muzyka i ostatecznie dezaktywowała konto.

Nie było żadnej ingerencji osób trzecich w ten związek jakiegokolwiek rodzaju. Obejmuje to między innymi… rzeczywistych ludzi, prywatne wiadomości, boty AI lub demony sukkuby, napisała Megan Fox.

Machine Gun Kelly nie zdradził Megan Fox?

Wszystko to wydarzyło się po tym, jak para wzięła udział w koncercie Drake’a na dorocznej imprezie Homecoming Super Bowl grupy h.wood i występie rockera „Bloody Valentine” w Sports Illustrated’s The Party dzień później. W tamtym czasie fani natychmiast spekulowali, że MGK mógł zdradzić Fox, a wielu wskazywało na gitarzystkę Sophie Lloyd.

Megan Fox i Machine Gun Kelly rozstali się

Chociaż nienawidzę okradać cię z losowych, bezpodstawnych wiadomości, które zostałyby znacznie dokładniej napisane przez ChatGPT, musisz pozwolić tej historii umrzeć i zostawić teraz wszystkich tych niewinnych ludzi w spokoju, dodała.