Związek 31-letniego Machine Gun Kelly’ego i 35-letniej Megan Fox wzbudza wiele emocji. Para, która jest ze sobą już od ponad roku, właśnie się zaręczyła. Muzyk wręczył aktorce wyjątkowy pierścionek, który zaprojektował sam z jubilerem. Diament i Szmaragd połączone w kształt niecodziennego serca stał się hitem internetu.

Części serca są w rzeczywistości cierniami. Więc jeśli spróbuje go zdjąć, to będzie boleć –  dodał muzyk, „Miłość to ból!

Pijana Megan Fox. Machine Gun Kelly wynosi ją z klubu (ZDJĘCIA)

Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox

Oprócz wieści o zaręczynach w zeszłym tygodniu Kelly udostępnił z bliska nagranie wspaniałego szmaragdu i brylantu, które zrobił na zamówienie. Na filmie kamienie oszlifowane w kształt łzy migoczą, gdy 35-letnia aktorka  porusza dłonią. W podpisie swojego posta artysta wyjaśnił wybór projektu.

Machine Gun Kelly ma świetny kontakt z dziećmi Megan Fox (ZDJĘCIA)

 

To rasowy kolumbijski szmaragd, bez żadnej obróbki. Został po prostu wyrzeźbiony w łzie, prosto z kopalni. A diament pochodził bezpośrednio od [jubilera] Stephena [Webstera]. Pomysł polega na tym, że pierścień może się rozdzielić, tworząc dwa pierścienie. Kiedy jest razem, jest utrzymywany na miejscu przez magnes – opisał swoją pracę nad pierścionkiem.

Cena pierścionka określana jest od 300,000 do 500,000 dolarów.

Machine Gun Kelly planował związek z Megan Fox zanim się poznali

Megan Fox i Machine Gun Kelly Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Megan Fox i Machine Gun Kelly fot. Backgrid USA / Forum

Machine Gun Kelly i Megan Fox Fot. X17online.com / X17 / Forum

Megan Fox w drapieżnej stylizacji, fot. Forum

Zakochana Megan Fox, fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum