Wbrew ogólnej opinii Brian Austin Green chce jak najlepiej dla swojej byłej żony Megan Fox, donoszą bliskie aktorowi źródła.

Megan Fox i Gun Machine Kelly zaręczyli się! Pierścionek robi wrażenie

Brian Austin Green o zaręczynach Megan Fox

W środę 35-letnia aktorka ogłosiła swoje zaręczyny z Machine Gun Kellym, z którym spotyka się od prawie 2 lat. 48-letni Green nie czuje urazy do byłej żony i matki swoich dzieci.

Dopóki oboje są na jednym pokładzie, jeśli chodzi o dzieci. Póki to się nie zmieni jest dla niej dobry i szczęśliwy […] Ma inną kobietę, z którą jest mu super. Jest całkowicie na nowym rozdziale swojego życia – mówi jedna z bliskich osób Briana Austina Greena.

Brian Austin Green chce opieki nad trójką dzieci. Zażądał od Megan Fox alimentów

Szczęśliwy z nową kobietą?

Green, który jest także ojcem 19-letniego syna Kassiusa z poprzedniego związku potwierdził swoje rozstanie z Foxem po prawie 10 latach małżeństwa w maju 2020 roku. Była para złożyła orzeczenie rozwodowe 15 października i wkrótce zostało sfinalizowane. 5 miesięcy po ogłoszeniu ich rozstania, Green zaczął spotykać się z tancerką amerykańskiej edycji „Dancing with the Stars” Sharną Burgess.

Brian Austin Green WBIJA SZPILĘ Megan Fox

Gwiazdor serialu Beverly Hills 90210 powiedział, że spotkanie z Burgess „było czymś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem w swoim życiu”, dodając:

Na naszej pierwszej randce po prostu całkowicie straciliśmy poczucie czasu i to samo wydarzyło się na następnym spotkaniu. Coś wyraźnie innego niż wszystko, czego kiedykolwiek wcześniej doświadczyłem.

Brian Austin Green z NOWĄ dziewczyną. Zabrał ją na spotkanie ze swoją… BYŁĄ

Brian Austin Green z nową partnerką

Brian Austin Green/fot. Backgrid USA/Forum

Megan Fox and Brian Austin Green separate after 10 years of marriage. Fot. Arroyo-OConnor / AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

Brian Austin Green na plaży z synami

Brian Austin Green na plaży z synami fot. Backgrid USA / Forum

Brian Austin Green ze sklepowym wózkiem

Brian Austin Green/fot. Backgrid USA/Forum