Megan Fox (36 l.) i Machine Gun Kelly (32 l.) wciąż próbują dojść do porozumienia i ratować swój związek. Od kilku tygodni w pozornie szczęśliwym związku panuje mocny kryzys. Jednak para zdecydowała się na drastyczne kroki. Według doniesień CODZIENNIE spędzają godziny na terapii par.

Megan Fox wróciła na Instagram i pisze o rzekomej zdradzie

Megan uważa, że muszą spróbować terapii, zanim podejmą jakiekolwiek trwałe decyzje […] Rozstali się, ale Megan chce zobaczyć, co uda im się uratować, powiedział informator.

Fox i Kelly, którzy zaręczyli się w styczniu 2022 roku, zostali wcześniej sfotografowani, gdy pojawiali się w biurowcu, w którym mieszkają różni doradcy małżeńscy i par. Wygląda jednak na to, że postanowili przenieść sprawy do sieci, gdyż ich terapia podobno odbywa się za pomocą ZOOMa.

Megan Fox i Machine Gun Kelly rozstali się

Według doniesień Megan Fox znalazła „prywatne wiadomości i SMS-y” na telefonie rockmana, co doprowadziło ją do „uwierzenia, że ma romans”. Jednak jak się potem okazało, pierwsze wnioski były błędne lub zbyt pochopne?

Kobiety załamane, „Jeśli Megan Fox jest zdradzana, jakie my mamy szanse”

Podobno Megan Fox wciąż jest zdenerwowana, ale nie rezygnuje z ich związku. On czuje to samo. Otrzymują profesjonalną pomoc, ponieważ chcą, żeby wszystko się ułożyło. Mamy nadzieję, że uda im się dojść do porozumienia. Trzymamy kciuki!