Meghan Markle i książę Harry co roku odsyłają kartki w podziękowaniu za życzenia świąteczne. Jeden z kolekcjonerów, pokazał tą, którą otrzymał w tym roku. Wybrali przepiękne zdjęcie.

Meghan Markle wysłała prezent księżnej Kate. Jej reakcja wiele zdradza

Kartka dziękczynna Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry mieli dość życia w monarchii i postanowili prowadzić osobne życie w Stanach Zjednoczonych. Nie znaczy to jednak, że nie mają żadnych dobrych wspomnień z czasów, gdy jeszcze wypełniali królewskie obowiązki.

Na kartkach, które wysłali w podziękowaniach, znajduję się zdjęcie z ich podróży do Australii, która odbyła się w 2018 roku. Pogoda nie zawsze dopisywała i podczas przemówienia Harry’ego na temat zdrowia psychicznego, Meghan trzymała parasol nad głową męża, co było pięknym gestem.

Wyszły na jaw nowe fakty na temat porodu Meghan Markle. Dlaczego wybrała szpital w Portland?

Na zdjęciu są roześmiani i wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Dziękujemy za przemyślaną wiadomość. Doceniamy Twoje miłe słowa i czas, który poświęciłeś na napisanie do nas z tej specjalnej okazji. Przesyłamy Ci nasze najgorętsze życzenia. Książę i księżna Sussex – napisali.

Książę William jest WŚCIEKŁY na Meghan i Harry’ego. Już wynajął prawników

Chociaż zrezygnowali ze swoich ról jako członkowie rodziny i utworzyli nowy zespół do komunikacji w USA, para nadal odpowiada na wiadomości za pośrednictwem Clarence House księcia Karola, który obsługuje listy od fanów rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle z księciem Harrym

Meghan Markle z księciem Harrym fot. Backgrid UK / Forum

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry/fot. Forum