Meghan Markle od lat ma konflikt z ojcem, Thomasem Marklem, który chętnie wypowiada się o córce w mediach. Zagraniczne media spekulowały, że Meghan unika kontaktu z ojcem i nie traktuje go dobrze. Rok temu wypłynął do mediów list Meghan do ojca. Wtedy para książęca Sussex w październiku ubiegłego roku pozwała gazetę „Mail on Sunday”.

Relacje Meghan Markle z ojcem

Serena Williams ZAMKNĘŁA usta Naomi Cambell, gdy ta zapytała ją o życie prywatne Meghan Markle

Teraz prawnicy ujawnili SMS-y zawarte w dokumentach sądowych, które zostały wysłane na pięć dni przed ślubem w 2018 roku – wszystko po to, aby pokazać prawdę na temat relacji Meghan z ojcem.

Przypominamy, że Thomas Markle miał prowadzić Meghan do ołtarza, ale przed ślubem umówił się na ustawkę z paparazzi, którzy mieli pokazać jego przygotowania do ślubu. To mocno rozzłościło Meghan i Harry’ego, bo Pałac Kensington, chciałby przed ślubem nie naruszać prywatności pary. Ponoć po tym incydencie podjęto decyzję, że Thomas nie dostanie zaproszenia na ceremonię. Kilka dni później trafił do szpitala, bo dostał ataku serca.

Meghan Markle wystąpiła na wideokonferencji – wspiera osoby walczące z koronawirusem

Z ujawnionych wiadomości wynika, że książę Sussex miał pisać po tym wszystkim do Thomasa, że chciałabym z nim porozmawiać osobiście, a nie za pomocą mediów i zawsze może na niego liczyć.

Jeśli kochasz Meg i chcesz to naprawić, zadzwoń do mnie – napisał Harry do Thomasa Markle’a.

Tom, tu znów Harry. Musimy poważnie porozmawiać. Nie musisz przepraszać, rozumiemy okoliczności, ale nagłaśnianie sprawy w mediach tylko pogorszy sprawę. Jeśli zależy Ci na Meg i chcesz wszystko naprawić, to zadzwoń, są co najmniej dwie inne opcje niż rozmowy z prasą, która już podłapała sprawę. Zadzwoń, wszystko Ci wyjaśnię. Ja i Meg nie jesteśmy na Ciebie źli, ale musimy pogadać. Dzięki – pisał Harry. 

Ups! Harry już tęskni za starym życiem – miesiąc po przeprowadzce do LA

Mimo to ojciec księżnej nadal udzielał wywiadów w mediach, a po tym, jak  dostał ataku serca, Meghan Markle próbowała skontaktować się z ojcem:

Próbowałam się z tobą skontaktować przez cały weekend, ale nie odbierasz od nas telefonów ani nie odpisujesz na wiadomości. Bardzo się martwię o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Podjęłam wszystkie możliwe środki, żeby cię chronić, ale nie jestem pewna, co więcej mogę zrobić, jeśli nie odpowiadasz. Potrzebujesz pomocy? Mamy wysłać znowu ekipę ochroniarzy? Przykro mi słyszeć, że jesteś w szpitalu, ale musisz się do nas odezwać. W którym szpitalu jesteś?” – pisała Markle do taty.

Z wiadomości wynika, że mimo usilnych starań Meghan i Harry’ego, Thomas Markle nie przyjął ochrony i nadal kontaktował się z mediami.

Ojciec Meghan GORZKO o córce: Jestem stary, więc to czas na to, ABY ZAJĘŁA SIĘ OJCEM!

 

 

Thomas Markle

Thomas Markle

Megha i Harry. MoD / Reuters / Forum

Megha i Harry. MoD / Reuters / Forum