Relacje księcia Williama i księcia Harry’ego od dawna nie są najlepsze. Ostatnio jednak bracia mieli okazję zobaczyć się po długim czasie, podczas pogrzebu księcia Filipa. Kate i William świętowali wczoraj 10. rocznicę ślubu i jak się okazuje, Meghan i Harry o nich nie zapomnieli.

Meghan i Harry złożyli życzenia Kate i Wiliamowi

Meghan Markle publicznie przyznała się do konfliktu z księżną Kate podczas rozmowy z Oprah Winfrey. Sprawiła jej dużą przykrość, za którą wprawdzie przeprosiła.

ZOBACZ: Meghan Markle PŁAKAŁA przez księżną Kate: „To zraniło moje uczucia”

Wygląda na to, że mimo wszystko Sussexowie starają się poprawić swoje relacje z Cambridge’ami. Kiedy obchodzili rocznicę ślubu, wysłali im wiadomość.

Książę Harry i Meghan Markle pogratulowali księciu i księżnej Cambridge z okazji 10. rocznicy ślubu. Oddzielone przez Ocean Atlantycki pary nie mogły zobaczyć się osobiście, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, ale Sussexowie wysłali Cambridge’om prywatną wiadomość – czytamy w „Hello”.

Księżna Kate i książę William zaskakują sesją zdjęciową z okazji 10. rocznicy ślubu: „Tyle miłości na tym zdjęciu”

William i Kate podziękowali wszystkim za życzenia na Instagramie:

Dziękujemy wszystkim za miłe wiadomości z okazji naszej rocznicy ślubu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za 10 lat wsparcia, jakie otrzymaliśmy w naszym życiu jako rodzina. W & C.

Wujek księżnej Kate OBRAŻA Meghan Markle!

Ślub księcia Williama i księżnej Kate

Ślub księcia Williama i księżnej Kate fot. / ddp images / Forum

Meghan i Harry fot. Reuters / Forum

Kate Middleton z dziwną torebką, fot. Forum

Kate Middleton, książę William, fot. Pool / Zuma Press / Forum

Meghan i Harry fot. Backgrid USA / Forum